Juraj Červenák na Geekfeste 2016

Tím magazínu PoP-Cult vyrazil na prvý ročník Žiarskeho Geekfestu. Geekfest priniesol dva dni plné zábavy a množstva informácií o komikse, spoločenských hrách alebo aj o takej japonskej kaligrafii. Chlapci z PoP-Cultu na tomto geek festivale nesmeli chýbať. 

Nielen PoP-Cult nesmel chýbať. Prišiel aj autor slovanskej fantastiky a historických detektívok, Juraj Červenák. PoP-Cult viedol s úspešným slovenským autorom diskusiu a tak nesmie chýbať ani autentický záznam. Juraj sa rozhovoril o svojich projektoch a naznačil, že sa možno blíži aj filmové spracovanie jednej jeho knižnej série. Prezradil dokonca aj to, ktoré postavy mu už lezú na nervy, a prečo nikdy nedočítal Pieseň ľadu a ohňa od Georga Martina.

PoP-Cult mu kládol zaujímavé otázky. Pýtal sa nielen na jeho tradičnú tvorbu kníh, ale snažil sa od Juraja Červenáka vydolovať aj informácie o tom, či neplánuje spolu s Michalom Ivanom (dvorným ilustrátorom Červenákových kníh) nejaký spoločný komiksový projekt.

Budúci týždeň magazín PoP-Cult pripravuje reportáž z celého festivalu a množstvo rozhovorov s účastníkmi Geekfestu 2016.

PoP-Cult

PoP-Cult
Webový magazín o komiksoch, filmoch, seriáloch, spoločenských hrách a mnohom ďalšom. Točíme o popkultúre.

Určite si prečítaj

Charles Burns – Génius, ktorý je možno predlohou pána Burnsa

S Charlesom Burnsom sa spája jedna zaujímavá konšpiračná teória (áno, aj my komiksoví fanúšikovia máme …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.