Justice League prichádza opäť s mimoriadnym trailerom!

Už takmer o mesiac sa Justice League premiérovo predstaví v našich kinách, no ešte predtým si môžme vychutnať najnovší z trailerov, ktorý DC a Warner Bros. odhalili na New Yorkskom Comic Cone. Trailer nám ponúka detailnejší pohľad na hrdinov, teda na Batmana (Ben Affleck), Wonder Woman (Gal Gadot), Aquamana (Jason Momoa), Flasha (Ezra Miller) a Cyborga (Ray Fisher), no ani nepriateľ Steppenwolf a jeho armáda v traileri nesmie chýbať.

Režisérom filmu je Zack Snyder, ktorý tiež režíroval filmy ako Batman Vs. Superman alebo Man of Steel a pre rodinné problémy jeho prácu dokončil Joss Whedon. O hudbu sa postaral Junkie XL a na filme pracoval aj Geoff Johns alebo manželka Zacka SnyderaDeborah Snyderová. Supermana (Henry Cavill) sme mohli vidieť na začiatku traileru, avšak jednalo sa iba o sen, ktorý pripomína jeho prítomnosť Lois Lanelovej (Amy Adams). Justice League uvidíme v našich kinách 16. novembra 2017.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.