Káblovka TNT objednala pilot tímovky Titans

Werner Bros rozširuje svoj DC Comics vesmír o ďalší hraný seriál. Túto sezónu začnú hneď 4 seriály čoskoro pribudne seriál o Supergirl.

Teraz štúdio rozširuje značku DC na káblovú televíziu, drámou Titani, projekt má zatiaľ objednaný len pilot na stanici TNT. Na projekte pracujú oscarový scenárista Akiva Goldsman(Som legenda, Ja, robot) a Marc Haimes(Transformers). Titans sú mladý superhrdinovia, ktorých bude viesť Dick Grayson, známejší skôr ako Robin. Robin sa chce dostať z tieňa Batmana tak si vytvorí novú identitu, Nightwing.

Nightwing sa podľa komiksov odsťahuje z Gothamu do Chicaga. Kde založí tým Titans, ten tvoria Mladý Flash, Wonder Girl (mladšia sestra Wonder Woman), Superboy(výtvor Lexa Luthora človek s bunkami Supermana), Raven, Beast Boy, Bunker.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.