Kam za komiksami #1 : Komiksový raj

Pri svojej „komiksovej“ púti som sa viac krát zaoberal otázkou, alebo skôr problémom, kde v našich končinách zohnať zahraničné tituly komiksov. Myslím, že budete so mnou súhlasiť ak poviem, že najväčšia komiksová základňa na svete sa nachádza za veľkou mlákou, kde nie je problém dostať sa k najnovším zošitom alebo naozaj starým a vzácnym kúskom. Avšak vďaka obrovskému množstvu filmov, seriálov z tohto sveta, ktoré už uzreli svetlo sveta a ktoré ešte na nás čakajú, aj u nás pomerne rastie základňa komiksových fanúšikov. Preto som sa rozhodol pre Vás vypátrať tie najlepšie obchody, zamerané na túto problematiku, ktoré môžete v našich lokalitách nájsť.

Ako prvého „pána na holenie“ som si zvolil môjho osobného favorita čo sa komiksov týka, na ktorého som narazil úplnou náhodou pri hľadaní komiksov zo série The Walking Dead, s názvom Komiksový raj. Ide o zásielkový obchod (e-shop), ktorý už svojím názvom sľubuje, že práve toto je ten správny obchod a to správne miesto v ktorom nájdete všetko čo potrebujete a všetko čo chcete. Moje prvé kroky v e-shope viedli samozrejme k prezeraniu sortimentu, ktorý Komiksový raj ponúka. A, že toho sortimentu je naozaj veľa. Okrem zahraničných komiksov od rôznych vydavateľstiev (DC, Marvel, Dark Horse Comics, IDW, Image Comics..) tú nájdete rôzne zberateľské predmety, figúrky, oblečenie, komiksové príslušenstvo (obaly a boxy) a množstvo ďalších vecí spojených s komiksovým svetom.

Možno si poviete, že všetko čo som teraz vymenoval ponúkajú aj ďalšie podobne zamerané obchody a teda Komiksový raj Vás už nedokáže zaujať ani ničím iným prekvapiť. Podobne ako ja, aj Vy by ste boli milo prekvapený, že okrem naozaj širokého sortimentu produktov Komiksový raj ponúka niečo, čo sa v dnešnej dobe len tak nevidí. Ochota pomôcť a poradiť, sa dnes hľadá naozaj veľmi ťažko, avšak personál Komiksového raja Vám veľmi ochotne a navyše s chuťou pomôže vybrať ten správny komiks pre Vás. Pokiaľ patríte medzi začínajúcich zberateľov (alebo pokiaľ už zberateľom ste), alebo ste len komiksový fanúšik, Komiksový raj je pre Vás určite tou správnou voľbou. Na oficiálnej stránke www.comic.sk nájdete okrem bežných informácií (cena, spôsob platby, spôsob doručenia zásielky…), aj mnoho ďalších „chuťoviek“, medzi ktoré určite patrí sekcia PERLY MESIACA, v ktorej nájdete množstvo nových komiksov, ktoré stoja za zváženie pre možnú budúcu investíciu.

Ochota pomôcť, poradiť sú hlavne pozitíva a hlavné dôvody prečo som práve Komiksový raj zaradil do tohto článku, toho najlepšieho čo Slovenská republika v komiksovej oblasti ponúka. Ak ste už nakupovali v tomto e-shope, podeľte sa s nami o svoje skúsenosti. Pokiaľ ste sa však dozvedeli o tomto e-shope vďaka tomuto článku, určite neváhajte a navštívte Komiksový raj, ktorý si svoje meno naozaj zaslúži.

Magnarok

Magnarok
Komiksy, hry a seriály to je moje. Komiksy som začal zbierať niekedy v roku 2012, kedy vyšlo prvé číslo UKK pre Slovensko. Neskôr som sa začal venovať investovaniu a hodnoteniu komiksov. Napriek týmto záľubám, vďaka ktorým ma moje okolie označuje za Geeka sa venujem aj bežným veciam, ktorým by sa mal mladý školou povinný človek zaoberať.

Určite si prečítaj

Secret Empire – čo zapríčinilo, aby sa Steve Rogers stal Hydrou?

Secret Empire ja najnovší ohlásený event v komiksovom svete Marvel. Hydra získala silného spojenca a potajme …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.