Kaskadérka tragicky zomrela pri natáčaní filmu Deadpool 2

Kaskadérka Joi “SJ“ Harris tragicky zahynula pri natáčaní scény s motorkou, ktorá sa nečakane pokazila. Smrteľná nehoda sa stala v pondelok ráno a natáčanie filmu Deadpool 2 sa tak pozastavilo na niekoľko dní. Kaskadérka pri scéne stratila kontrolu nad svojou motorkou a narazila do budovy Shaw Tower v centre Vancouveru. Zastupovala herečku Zazie Beetz, ktorá vo filme hrá postavu Domino, no a pre Joi “SJ“ Harris to bol prvý film.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Joi “SJ“ Harris

„Sme veľmi zarmútení z nehody, ktorá sa stala dnes ráno pri natáčaní filmu Deadpool 2,“ vyhlásila spoločnosť Fox. „Naše srdcia a modlitby sú v tejto ťažkej chvíli s rodinou, priateľmi a kolegami nášho zosnulého člena týmu.“

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Joi “SJ“ Harris

„Dnes sme tragicky stratili člena nášho týmu pri natáčaní Deadpoola,“ napísal Ryan Reynolds na svoj Twitter. „Máme zlomené srdcia, sme šokovaní a zničení… avšak nič sa nedá priblížiť k žiaľu a nevysvetliteľnej bolesti, ktorú zažíva jej rodina a milovaní v tomto momente. Pripájam sa k nim spolu s každou osobou, ktorej sa táto smutná udalosť dotkla na celom svete.“

Je to ďalšia smrteľná nehoda kaskadéra od tej poslednej, ktorá sa stala minulý mesiac, kde kaskadér John Bernecker utrpel vážne poranenia hlavy a následne zomrel pri natáčaní scén pre 8.sériu seriálu The Walking Dead. Tento víkend tiež utrpel zranenia aj herec Tom Cruise pri natáčaní filmu Mission: Impossible 6. Tom Cruise je známy tým, že väčšinu akčných scén natáča bez pomoci kaskadérov. Premiéra filmu Deadpool 2 sa nemení a uvidíme ho v máji 2018.

Zdroj: theguardian.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.