Katherine Langford sa pridáva k obsadeniu Avengers 4

Dotáčky filmu sa síce skončili už začiatkom tohto mesiaca, ale to neznamená, že projekt nenaberá na známych menách, medzi ktoré sa nedávno pridala aj Katherine Langford. 22-ročná herečka, nominovaná na Cenu Zlatého Glóbu, vďaka jej hereckému výkonu v seriáli 13 Reasons Why, sa pridáva k obsadeniu filmu Avengers 4, nanešťastie, viac konkrétnych informácií sa nevie a nám neostáva nič iné než len polemizovať nad tým, koho by si mohla Katherine zahrať.

Vzhľadom na to, že pokračovanie sa má odohrávať celé roky (namiesto mesiacov) po Infinity War, do úvahy nám prichádza hneď niekoľko už predstavených postáv z MCU. Pokojne môže ísť o dcéru niektorých z hrdinov, kde môžeme zaradiť dcéru Clinta Bartona, Lilu Bartonovú, ktorú sme mohli vidieť v Avengers: Age of Ultron. Lila o tomto čase už nebude len tým malým dievčatkom, na ktoré si spomíname.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt lila barton age of ultron

Áno, mali by ste tušiť, že ďalšou alternatívou na zozname nebude nikto iný, ako dcéra Scotta Langa, Cassie Langová, ktorej taktiež pribudne “zopár” rokov po udalostiach IW.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt cassie lang ant-man

Ale keď si ešte pamätáte, tak práve v Infinity War padla krátka reč medzi Pepper a Tonym, v ktorej jej Tony opisoval svoj neuveriteľne reálny sen o tom, ako sa im narodilo dieťa. To malo niesť meno Morgan, pomenované po strýkovi Pepper, ale keďže už teraz vieme, ako veľmi sa bude pokračovanie zahrávať s myšlienkou cestovania v čase a alternatívnych realít, tak nemuselo by byť ničím prekvapivým, keby sa im namiesto syna narodila dcéra. Samozrejme, ide o menej pravdepodobnú možnosť, avšak aj tak stojí za povšimnutie.

IW Tony Pepper

A od tohto bodu sa poberáme do roviny oveľa viac diskutabilných variant, ktoré nie sú o nič menej zaujímavé. Prenášame sa ku postave Kate Bishop. Ide o talentovanú lukostrelkyňu, ktorá sa pridala k tímu Young Avengers a počas svojho pôsobenia si osvojila prezývku Hawkeye (pretože Clint bol mŕtvy), nasledovne postava pôvodného Hawkeya zažila reinkarnáciu vo forme postavy menom Ronin (čo je taktiež masívne preberaná téma pri Clintovi v MCU). V prípade, že by sa tak stalo aj v MCU, tak prítomnosť postavy Kate Bishop by nemusela byť až taká nemiestna, ako sa to môže spočiatku zdať.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt kate bishop

Na rade je Terraxia, ktorá bola stvorená Thanosom po nadobudnutí všetkých kameňov nekonečna, ako jeho rovnocenná partnerka. Terraxia mala pomôcť Thanosovi so zničením všetkých hrdinov, ktorí sa mu snažili pomstiť po udalostiach Infinity War. V našom prípade môže vo filme Avengers 4 slúžiť ako náhrada Thanosových detí, resp. skupiny Black Order.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt terraxia thanos

Naskytá sa nám aj možnosť vo forme umelej inteligencie obleku Rescue, v ktorom sme mohli nedávno vidieť oblečenú Gwyneth Paltrow. Teda Langfordová by si mohla strihnúť podobnú rolu, ako aj pred časom Paul Bettany, z ktorého sa stal Vision. Prepožičala by tomuto obleku svoj hlas.

Avengers 4 zavíta do lokálnych kín 2.mája 2019.

Zdroj: comicbook.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.