Katie Cassidy bude pravidelnom postavou 6.série Arrowa

O Katie Cassidy sme v seriáli Arrow prišli ku koncu štvrtej série, kedy ju zabil Damien Darkh. V piatej sérii sa objavila v 100. epizóde a po zimnej pauze na chvíľu ako Black Siren.

Teraz je oficiálne potvrdené, že sa Katie Cassidy nerozlúči tak skoro s Arrowverse. Je potvrdená ako pravidelná postava 6. série. Avšak, ak máte obavy čo Barry opäť pokašle či kde sa nachádza Lazarus Pit 2.0, sklamem vás. Katie si nezahrá Laurel Lance/Black Canary, ale diabolskú dvojníčku z Earth-2 Black Siren.

Ale, nepredbiehajme udalosti… Black Siren uvidíme ešte v tejto sérii v posledných dvoch epizódach. Prečo? To je zatiaľ záhadou. Ako už bolo naznačované v seriáli, Oliver by sa rád vydal na misiu “aj v tejto Laurel je dobro, tak ho hľadajme”. Ak by aj to dobro v Black Siren našiel, je dôležité pripomenúť, že Arrow už jednu Black Canary má a preto by situácia bola zaujímavá.

Čo myslíte, bude Black Siren na strane zla alebo sa rozhodne pomáhať tímu Arrow?

Zdroj: tvline.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.