Kdo je Zoom?

stein explain

Jak už je zvykem, tak se během prvních pár dílů, ať už je to u seriálu The Flash a nebo u kolegy Arrow, dozvíme, kdo bude hlavním záporným hrdinou. Zjistili jsme, že je jím speedster Zoom, který je z jiného světa, který Profesor Stein nazval Earth-2. To znamená, že jím může být prakticky kdokoliv z tohoto světa, takže se nám to moc nezúžilo. Dozvídáme se, že Flash tohoto světa, Jay Garrick se Zoomem bojoval přes dva roky, ale i přes to nedokázal zjistit jeho tajnou identitu. Jenže zatím o Earth-2 nevíme zhola nic. Ale nejspíš se něco málo od Garricka v průběhu seriálu dozvíme. Zatím jen víme to, že Zoom je rychlejší než Jay a že chce být nejrychlejším rychlíkem, na jakékoliv zemi, a proto chce Barryho zabít, ale zatím se s ním neutkal na přímo a místo toho posílá zločince, aby se s ním vypořádali místo něho.

zoom-93256Hunter Zolomon – 80%

Jako první by stálo za zmínku zmínit postavu, která Zoomem je v komiksech. Je jím Hunter Zolomon. Co tak nějak stojí za zmínku v kostce, je to, že Hunter pracoval v analytické jednotce FBI, později ho zranil Grodd, takže Hunter ochrnul od pasu dolu. Hunter poprosil Flashe, v té době jím byl Wally West, aby se vrátil v čase a zachárnil Zolomona, ale to Wally odmítl, a tak se rozhodl vloupat do muzea a použít kosmický běžecký pás. Ten explodoval, ale v Zolomonův prospěch, který získal schopnosti zpomalit čas, která jen budila dojem super-rychlosti. Od té doby bojoval s Flashem. Jeho kostým se pravděpodobně nijak neliší s tím, který nosí Reverse-Flash, Eobard Thawne. Snad jen na to, že Zoom má černé oči. Zatím jsme o této osobě v seriálu nezaslechli, ani slovo. Takže uvidíme jestli se budou tvůrci Flashe držet u této postavy jako tomu je v komiksu, jak tomu bylo u postavy Eobarda Thawnea, anebo jím bude někdo zcela jiný.

 

harrison wellsHarrison Wells – 50%

Dobře. Mnoho lidí s tímhle nebude souhlasit a budou říkat, že se tvůrci Flashe nebudou opakovat, ale… Zní to docela logicky, jelikož je Harrison Wells v Earth-2 tou stejnou osobou, jakou měl být v Earth-1(?), Založil společnost STAR Labs. Takže je docela pravděpodobné, že on Zoomem může být. Měl přístup k vědě a mohl spolupracovat vědcem Jayem Garrickem a zjistit tak jaké má schopnosti a mohl by mu závidět. Dost mě teda zajímá, jak propojí Harrisona Wellse z Earth-2 s naším Barry Alennem, no, nechám se překvapit.

Wally West – 20%

Tohle není z mojí hlavy. Zaslechl jsem, že je možné, že Zoomem je Wally West. Proč? Berme to tak, že tento zlý Wally West pochází z Earth 2. Takže proč? Nejspíš protože v této zemi zemřel Barry Allen a Wally West shromažďuje veškerou sílu rychlíků, aby se mohl vrátit v čase a zachránit Barryho, ale to se mi nezdá tak pravděpodobné.

Barry Allen nebo Henry Allen – 40%

Další možností je, že Zoomem je někdo z této dvojice. Zlý Barry Allen, tu už byl několikrát. Klon Barryho ve starém seriálu. V komiksu z New 52, zlý Barry Allen z budoucnosti. Ale to se mi zdá, no, nic moc. Vetší pravděpodobnost to bude u Henryho Allena. Zamyslíme se, co když, to jak se Barry vracel v čase a viděl, jak sedí ve vězení s ním souvisí, jen nepřímo. Co když on byl na Earth-2 zatčen za vraždu své matky a Henry se chtěl vrátit v čase a zabránit tomu? No, spíše se mi zdá,že je pravděpodobné, aby jím byl Henry, ale nejspíš z jiného důvodu.

Eddie Thawne – 10%

Další možností, pro mě tedy už je poslední. Zoomem se mohl stát Eddie Thawne, kterého vcucla červí díra a Eddie byl zachráněn. Poté se stal Zoomem, jenže! Když Jay říkal, že se stal Flashem, tak se Zoom objevil téměř hned po něm, takže nám tady něco nesedí.

zoom-153534

Kdo je Zoom?

Určitě se to dozvíme, ale otázkou je kdy. Osobně nejsem moc trpělivý, takže… To budu muset vydržet, ale rozhodně se mi první dva díly nové série Flashe líbily velmi a doufám, že si svou kvalitu udrží skrze celou sérii.

A jaký je váš tip? Kdo by mohl být Zoomem? Pište do komentářů!

btw. procenta nesčítám!

Vidlajs

Vidlajs
Komiksům se věnuji krátce. Dřív to byli spíše filmy jako Superman I ,II ,III a Batman a Batman se vrací. Určitě si pamatujete heroický výkon Jokera Nicholsona. Mě osobně se velice líbil, každý má jiný názor. Ale co je určitě pravda: Nicholson má na Jokera prostě skvělý obličej. Můj úplně první superhrdina, kterého jsem měl nejvíce rád byl Superman (http://content6.flixster.com/photo/13/78/98/13789800_ori.jpg). V této době je mým nejoblíbenějším Batman z čehož vyplývá další fakt.Jsem velikým příznivcem DC Comics, i když s komiksy z této stáje mám velmi malou zkušenost. Jsem fanoušek seriálu Teorie velkého třesku (The big bang theory). Velice dobré je, že se tam rozebírá komiksový svět, očima normálních lidí. Všechny postavy z tohoto seriálu mám rád, ale určitě teď budu hovořit za každého, když řeknu(napíšu), že nejlepší postava celého seriálu je Shledon Cooper. Moji tři nejoblíbenější hrdinové jsou: Batman - ( Batman se vrací, Batman TAS, Batman vítězí, Nolanova trilogie) Neuvedl jsem Batmana(1989) , protože úplně první Batmanovský film, který jsem viděl byl Batman se vrací. Superman - (Superman I,II,III, IV, Superman se Vrací, Man of steel) Co říct? Prostě Superman. Spiderman - (Začalo to Spidermanem (jedna) - Spiderman I, II, III - Amazing Spiderman I, II)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.