Kdo zemře v seriálu Arrow ?

Už na začátku čtvrté série seriálu Arrow se nám nabídl zajímavý úkaz! Vždycky jsme se v seriálu posouvali do minulosti a zjišťovali, co dělal Oliver v době, kdy si všichni mysleli, že zemřel. Jenže v prvním díle čtvrté sérii jsme se poprvé v seriálu podívali do budoucnosti. Zatím jsme mohli vidět jen Olivera, jak stojí nad hrobem někoho neznámého a brečí. Později k němu přijde Barry a Oliver mu říká, že přišel čas, aby zabil toho, kdo to způsobil. V mnoha rozhovorech zatím producenti seriálu prohlásili, že zatím neví, kdo zemře, zatím prý mají jen představu. Navíc scénář k té epizodě, zatím není napsaný. Veliký průlom nastal v desáté epizodě, kdy jsme měli možnost vidět pár vteřin potom, co Oliver mluvil s Barrym. Oliver nastupuje do limuzíny a v ní je Felicity! Tudíž Felicity neumře a tím se jedna postava smazala z mého seznamu.

Felicity-Smoak-Is-Possibly-Oracle-In-Arrow

FELICITY SMOAK

Od začátku čtvrté řady seriálu si všichni mysleli, že zemře Felicity. Vlastně jsem si to myslel i já, ale to bylo ještě brzy na nějaké soudy. Někteří teoretici to komentovali slovy, že ta osoba musela mít blízko, jak k Oliverovi, tak i k Barrymu, ale to mi připadá jako hloupost. Protože je Barry Oliverovým přítelem, tak by šel na pohřeb kohokoli s Oliverových blízkých. Ovšem zjistili jsme, že Felicity nezemře ve čtvrté řadě seriálu. V rozhovoru po desátém díle vyplývá, že smrt všechno změní a přitom dostane Felicity na temné místo.

Ra's Al Ghul (Nolan) vs Thea Queen

THEA QUEEN

Poté, co Thea ožila v Lazarus pitu, tak jsme zjistili, že po použití Darkhovi síly její chuť po zabíjení zmizí. Zatím vše nahrává k tomu, že jí bude chtít, co nejvíce pomoci Malcolm, nevíme zatím jak, ale podle mě by to ještě mohlo mít dohru s Darkhem. Podle mě je Thea v největším nebezpečí, protože tedy z mého pohledu, vše hraje v její neprospěch a mohlo by se stát, že to bude Thea, kdo zemře. Samozřejmě jsme zatím neslyšeli o nějakých zvláštních plánech, co by producenti o této postavě měli, ale to nemusí znít jako důkaz. Ale podle mě by to bylo nejlogičtější vysvětlení.

arrow-the-offer-episode-18-public-enemy-quentin-e1429390887198

QUENTIN LANCE

Na druhé příčce v mém seznamu je detektiv SCPD. Proč? Protože Lance spolupracoval s Darkhem a teď ho zradil a prozradil lokaci Green Arrowovi, na tohle ovšem Darkh nepřišel, ale už může mít podezření z minulých dílů, takže bych se ani tolik nedivil. Jeho smrt, by přinesla v seriálu nějakou změnu, například by mohl přijít místo něj někdo jiný, který by měl na strážce jiný názor a mohlo by to vyústit v novou zápletku pro další sérii, ale. Nemyslím si, že by Oliver a Felicity brečeli, a že by Oliver stál nad hrobem bez Laurel. Ale vše je možné, tady to vidím tak 50 na 50.

arrow-season-4-the-cw-john-diggle-david-ramsey

JOHN DIGGLE

Tady už si nejsem tolik jistý, protože je Diggle s námi už od začátku seriálu a dokonce teď dostal svou vlastní masku a prý dostane přezdívku. Je logické, že by Oliver i Felicity brečeli nad touto ztrátou, ale jinak si to opravdu nemyslím. Ovšem v jeho neprospěch hraje Andy, který pracoval pro Darkha a teď, když je pryč, tak si Darkh bude moct dát všechno dohromady a zabít Johna. Ale podle mě se to nestane, osobně musím říct, že se mi Johnova nová vizáž hrozně líbí a byla by škoda se této postavy zbavit.

laurel-lance

LAUREL LANCE

Podle mě je smrt Laurel nejmíň pravděpodobná. Producenti s ní mají pro druhou polovinu čtvrté série velké plány, takže si nemyslím, že se jí jen tak zbaví.

UPDATE: Nakoniec najnepravdepodobnejšia možnosť sa stála tou správnou. Laurel oficiálne zomrela v 18. časti štvrtej série, jej smrť potvrdili aj tvorcovia seriálu. Ale samozrejme kým má seriálová postava hlavu na krku nič nie je isté hlavne v seriálovom svete. Už je potvrdené, že Katie Cassidy sa objaví 22. epizóde Flasha ako Black Siren, Laurel z Earth-2. Tvorcovia nevyvrátili jej návrat v podobe flashbackov, ktoré budú určite prenasledovať Diggla a Olivera. A tiež sa môže stať, že dvojníčka z Earth-2 zaujme jej miesto v Arrowovi.

To či sa vráti postava do seriálu zatiaľ nevieme, ale je super, že si tvorcovia dovolili zabiť jednu z hlavných postáv seriálu. A dúfam, že toto bude práve ten moment, ktorý znovu zdvihne kvalitu seriálu na úroveň prvých dvoch sérii.

Chochi

Kdo zemře v seriálu Arrow ?

 • Thea Queen (41%, 20 Votes)
 • Quentin Lance (31%, 15 Votes)
 • John Diggle (16%, 8 Votes)
 • Laurel Lance (12%, 6 Votes)

Total Voters: 49

Loading ... Loading ...

Vidlajs

Vidlajs
Komiksům se věnuji krátce. Dřív to byli spíše filmy jako Superman I ,II ,III a Batman a Batman se vrací. Určitě si pamatujete heroický výkon Jokera Nicholsona. Mě osobně se velice líbil, každý má jiný názor. Ale co je určitě pravda: Nicholson má na Jokera prostě skvělý obličej. Můj úplně první superhrdina, kterého jsem měl nejvíce rád byl Superman (http://content6.flixster.com/photo/13/78/98/13789800_ori.jpg). V této době je mým nejoblíbenějším Batman z čehož vyplývá další fakt.Jsem velikým příznivcem DC Comics, i když s komiksy z této stáje mám velmi malou zkušenost. Jsem fanoušek seriálu Teorie velkého třesku (The big bang theory). Velice dobré je, že se tam rozebírá komiksový svět, očima normálních lidí. Všechny postavy z tohoto seriálu mám rád, ale určitě teď budu hovořit za každého, když řeknu(napíšu), že nejlepší postava celého seriálu je Shledon Cooper. Moji tři nejoblíbenější hrdinové jsou: Batman - ( Batman se vrací, Batman TAS, Batman vítězí, Nolanova trilogie) Neuvedl jsem Batmana(1989) , protože úplně první Batmanovský film, který jsem viděl byl Batman se vrací. Superman - (Superman I,II,III, IV, Superman se Vrací, Man of steel) Co říct? Prostě Superman. Spiderman - (Začalo to Spidermanem (jedna) - Spiderman I, II, III - Amazing Spiderman I, II)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

5 komentárov

 1. Avatar

  Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler!
  Může to bejt syn od Olivera. Barry to ví, že Oliver má syna na Central City. Je možný Damien Darkh zabije. Felicity nemá snubní prsten (viz v limuzine).
  Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler!

  • Avatar

   Mohol by to byť dôvod ich rozchodu ale nemyslím, že ho zabijú. Hlavne preto lebo sme ho videli len raz a divákovi na ňom nejak zvlášť nezáleží a tá smrť by mala zasiahnuť/prekvapiť diváka aj keď o nej vie už od začiatku série

 2. Matej

  Výchádzajme z toho, že to bude pre Olivera niekto naozaj blízky keďže vyronil slzu, čo on moc nezvykne a bude to niekto koho pozná pravdepodobne aj Barry. Môj typ je stále Thea, ktorá sa podľa mňa nevylieči zázračným Lotusom. Krakodyl má však dobrý postreh. Malého Williama? som ani nehádal ale má to nie čo do seba. Ale čo ak to bude jeho mama? To je ale naozaj výstrel do tmy a nechám sa prekvapiť.

  • Avatar

   Aj keď po najnovšej časti Arrowa to tak vyzerá stále tomu nejak neverím, nemyslím, že by si to dovolili

   • Matej

    ešte som nevidel časti z minulého týždňa ani Flasha ani Arrow ale dobehnem to. Uvidíme. Ja som rád, že sa vrátil Arsenal. Speedy mi ako postava lezie na nervy neviem sám prečo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.