Keanu Reeves odhalil podtitul zakončenia trilógie Johna Wicka

Ubehla nejaká tá chvíľa od toho, kedy sme pravidelne slýchali novinky o filme John Wick 3, avšak toto odmlčanie netrvalo príliš dlho, a tak sa môžeme opäť dozvedať nové veci, medzi ktoré patrí aj podtitul. Zatiaľ čo minuloročný diel zaujal stanovisko s podtitulom “Chapter 2“, resp. “Kapitola 2“, tento diel sa poberie trocha odlišnou trasou.

Bude sa nazývať Parabellum, čo podľa Reevesových slov znamená “Prepare for War“, teda “Priprav sa na vojnu.” Ale tam so svojim vysvetlením nekončí a rozvíja to ďalej:

Je to súčasťou tej známej vety ‘Si vis pacem, para bellum,’ čo sa prekladá ako ‘Pokiaľ chceš mier, priprav sa na vojnu.’ 

Taktiež popritom spomenul postavu menom Sofia, ktorú stvárňuje Halle Berry. Tá, podľa jeho slov, akýmsi spôsobom vylepšuje jeho postavu, Johna Wicka.

John bojuje o svoj život a myslí si, že Sofia má preňho určité informácie. Majú spoločnú minulosť a zapletú sa do vecí, ktoré majú na starosť ‘muži za vysokým stolom’ a takéto podobné nadradené entity.

Nižšie sa môžete pozrieť na prvý pohľad na postavu Sofie. Franchise Johna Wicka si v tomto čase už zrejme zakladá na prítomnosti najobľúbenejšieho spoločníka človeka.

John Wick 3: Parabellum zavíta do lokálnych kín 16.mája 2019.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.