Keanu Reeves odhalil podtitul zakončenia trilógie Johna Wicka

Ubehla nejaká tá chvíľa od toho, kedy sme pravidelne slýchali novinky o filme John Wick 3, avšak toto odmlčanie netrvalo príliš dlho, a tak sa môžeme opäť dozvedať nové veci, medzi ktoré patrí aj podtitul. Zatiaľ čo minuloročný diel zaujal stanovisko s podtitulom “Chapter 2“, resp. “Kapitola 2“, tento diel sa poberie trocha odlišnou trasou.

Bude sa nazývať Parabellum, čo podľa Reevesových slov znamená “Prepare for War“, teda “Priprav sa na vojnu.” Ale tam so svojim vysvetlením nekončí a rozvíja to ďalej:

Je to súčasťou tej známej vety ‘Si vis pacem, para bellum,’ čo sa prekladá ako ‘Pokiaľ chceš mier, priprav sa na vojnu.’ 

Viac:  Superman ako horror od režiséra Strážcov Galaxie? Prichádza Brightburn

Taktiež popritom spomenul postavu menom Sofia, ktorú stvárňuje Halle Berry. Tá, podľa jeho slov, akýmsi spôsobom vylepšuje jeho postavu, Johna Wicka.

John bojuje o svoj život a myslí si, že Sofia má preňho určité informácie. Majú spoločnú minulosť a zapletú sa do vecí, ktoré majú na starosť ‘muži za vysokým stolom’ a takéto podobné nadradené entity.

Nižšie sa môžete pozrieť na prvý pohľad na postavu Sofie. Franchise Johna Wicka si v tomto čase už zrejme zakladá na prítomnosti najobľúbenejšieho spoločníka človeka.

John Wick 3: Parabellum zavíta do lokálnych kín 16.mája 2019.

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Filmové novinky v CINEMAX – 29. november 2018

Tento týždeň prichádzajú do kín 3 filmové novinky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.