Kedy sa konečne dočkáme Adama Warlocka?

Obrovské šialenstvo spôsobila potitulková scéna v posledných Strážcoch galaxie, kde Ayesha vytvorila svoje dokonalé dielo s menom Adam Warlock. Odvtedy fanúšikovia čakajú na príchod tohto mocného a bezchybného vesmírneho charakteru do MCU a na prvé správy o ňom. Podľa režiséra Jamesa Gunna je však potrebné si ešte počkať na to, aby sa fanúšikovia dozvedeli všetko potrebné o ňom a nakoniec Marvel odhalí Adama Warlocka v niektorých z filmov.

Otázky na Facebooku sa tiež týkali hereckého obsadenia postavy Adama Warlocka, no na túto otázku je ešte priskoro odpovedať, ako sa vyjadril James Gunn. Dokonca ani nepotvrdil, či Adama Warlocka uvidíme poprvýkrát v tretích Strážcoch galaxie, ako si mnoho fanúšikov myslí. Avšak, to sa ešte môže zmeniť, pretože tretí diel sa nezačal natáčať. Veď iba pred troma mesiacmi sme videli v kinách druhý diel Strážcov galaxie a k tomu sa prednedávnom začalo natáčanie filmu Ant-Man and the Wasp a Avengers 4.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt adam warlock

Adam Warlock je tajomná a silná postava, ktorého by sme chceli vidieť čo najskôr, no je lepšie si počkať. Marvel vie dobre čo robí a prítomnosť Adama Warlocka v Infinity War je tiež vylúčená. Avšak nádej, že ho uvidíme v Strážcoch galaxie Vol. 3 je stále väčšia. Adam Warlock je tiež úzko spätý s kameňmi nekonečna, a preto je tu možnosť, že sa objaví v Avengers 4, ale je to skôr nereálne než reálne. Tak teda dúfajme, že ho vo filme uvidíme ešte v tomto desaťročí.

Zdroj: comicbook.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.