Kedy uvidíme prvé trailery filmov ako Avengers 4, Captain Marvel a ďalšie?

Marvel po filme Ant-Man and the Wasp nevydal zatiaľ žiaden nový trailer, keďže na Comic-Cone v San Diegu prvýkrát nemal pre fanúšikov pripravený panel, na ktorom ako iné štúdia odhalujú novinky a trailery, no taktiež za to môže aj dlhá osemmesačná pauza medzi premiérami filmov. Štúdio Marvel však za krátku dobu pripravuje začiatok propagácie projektov ako Avengers 4, Captain Marvel alebo Spider-Man: Far From Home.

Captain Marvel uvidíme už v marci budúceho roka, no trailer sme zatiaľ nedostali. Film Black Panther mal premiéru vo februári a trailer sme mohli vidieť už v júni, teda osem mesiacov pred premiérov. Kevin Feige tesne po Infinity War potvrdil prvý trailer snímky Captain Marvel o pár mesiacov neskôr, keďže táto hrdinka má veľký význam pre filmový vesmír a musíme si na ňu ešte počkať. Trailer však uvidíme pravdepodobne koncom mesiaca pred filmom Venom alebo v ktorýkoľvek deň v septembri (možno už aj dnes).

Spider-Man: Far From Home je v produkcii štúdia Sony, to znamená, že narozdiel od Marvelu začína film propagovať o pár mesiacov skôr. Prvý pohľad na Venoma sme dostali takmer osem mesiacov pred premiérov filmu a so Spider-Manom to bude podobne. Ten má premiéru naplánovanú na začiatok júla 2019 a trailer by sme mali vidieť začiatkom decembra alebo pred animovaným filmom Spider-man: Into the Spider-Verse.

Avengers 4 opäť patrí medzi najočakávanejšie filmy budúceho roku, a preto všetci netrpezlivo čakajú na prvý trailer. Podobne ako aj ďalšie filmy od Marvelu, ktoré mali premiéru začiatkom mája, dostali prvý trailer buď koncom novembra alebo začiatkom decembra ako aj Infinity War. Preto sa dátum vydania prvého traileru pre Avengers 4 pravdepodobne nebude líšiť a okrem odhalenia prvých detailov dostaneme aj oficiálny názov filmu.

zdroj: comicbook.com, screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.