Kevin Feige vraví, že v MCU nie sú zatiaľ žiadne plány pre Fantastic Four

Po tom, čo Marvel uzavrel dohodu so Sony ohľadom Spider-Mana, ukázali sa výhľady na lepšie časy aj s inými postavami, no tím Fantastic Four to zrejme nebude. Aj keď nastali nejaké tie komplikácie pri dohode Marvelu so spoločnosťou Sony, tak o tomto čase sa vody upokojili. Marvelu ide onedlho do kín Spider-Man: Homecoming(ktorý sa vysoko pravdepodobne bude tešiť veľkým ziskom) a Sony pracuje na svojom vlastnom univerze, kde sa okrem sólovky Venoma nedávno pridal aj ďalší počin na čakaciu listinu, ktorý nesie názov Silver and Black.

Práve celý tento akt spustil špekulácie, že podobná dohoda by mohla nastať aj so spoločnosťou FOX ohľadom Fantastic Four. Táto séria dostala reboot, ale ako veľmi dobre viete, tak nepochodil práve najlepšie po žiadnej stránke(nízke zisky, hodnotenia). A tak prišla odpoveď od tej najpovolanejšej osoby vôbec, teda hlavy Marvelu, Kevina Feiga:

Momentálne nemáme žiadne plány pre Fantastic Four. Nevedú sa o tom žiadne diskusie.

Čo v preklade znamená, že ešte nejakú tú chvíľu sa solídnej adaptácie tejto komiksovej série nedočkáme. FOX má vraj pokračovanie aj naďalej v plánoch(a vraj sa na ňom pracuje), hoci žiadne detaily neboli doposiaľ uverejnené.

Zdroj: comicbook.com

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Ktorých hrdinov by Marvel mohol pridať do filmu Avengers 5?

Avengers je zatiaľ najpopulárnejšie zoskupenie hrdinov vo filmovom svete, no aj keď väčšina postáv ako …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.