Kid Flash oficiálne potvrdený!

Podľa výrokov viacerých hercov seriálu Flash, tretia séria by mala byť bohatá na speedsterov (rýchlikov). My vieme s určitosťou o jednom – Kid Flash, ako hovoria komiksovému alter-egu Wallyho Westa, sa objaví v tretej sérii. Pred pár dňami bol oficiálne predstavený jeho superhrdinský kostým.

Objavenie postáv Wallyho Westa a Jesse Quick v druhej sérii vyvolalo u fanúšikov veľké očakávania. Tí, ktorí majú načítané komiksy vedia, že Wally West a Jesse Quick nie sú žiadne tuctové postavy. Obaja sú rýchlici, preto všetci čakali či to tak bude aj seriáli. Nádej sa ukázala na konci druhej série – pri druhom výbuchu urýchľovača častíc boli ovplyvnení Wally West a JesseQuick. Avšak, do konca druhej série sa u nich neobjavili žiadne schopnosti, tak nadšenie fanúšikov pomaly opadalo. Po nedávnom predstavení Wallyho kostýmu však už nemožno pochybovať.

Kid-Flash-Wally-West-Costume-The-Flash-Season-3

Wallyho oblek je veľmi podobný tomu, aký má Barry. Vyzerá to ako nový projekt Cisca Ramona.

Otázkou ostáva – bude Wally speedster v starej alebo v novej –alternatívnej časovej línii?

Keď Barry zachránil svoju matku, zmenil udalosti. Keďže jeho matka nebola zabitá, nemusel snívať o kariére forenzného vedca, nemusel sa dostať k CCPD a preto ho nemusel nikdy zasiahnuť blesk.  V komiksovej alternatívnej časovej osi bol tým šťastlivcom (ak sa o zásahu bleskom dá hovoriť ako o šťastí) práve Wally West.

Ak by bol Wally speedster zo starej časovej línie, bol by časový pozostatok (niečo ako Eobard Thawne v druhej sérii). V prípade, že by platila táto možnosť, je Wally jediný, kto môže zvrátiť Flashpoint Paradox.

Páči sa Vám kostým pre Wallyho?

Zdroj: moviepilot.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.