Kilgrave sa vráti v 2.sérii Jessicy Jones!

Osoby, ktoré videli celú prvú sériu sa nad týmto názvom článku dozaista trocha pozastavia a niet sa čomu čudovať. 1.séria seriálu Jessica Jones sa na streamovacej službe Netflix nachádza už od 20.novembra 2015, a tak všetko, čo sa povie v tomto článku už nepovažujem za spoiler. A pokiaľ ste o Jessicu doposiaľ nezakopli, tak to by ste mali veľmi rýchlo napraviť, no posuňme sa k topicu.

Charizmatický David Tennant stvárnil jedného z najlepších záporákov, ktorí sa filmového/seriálového sveta Marvelu dotkli, a tak aj napriek jeho činom voči protagonistke a nevinným osobám si ho ľudia natoľko obľúbili, že jeho návrat nie je až tak nečakaný. Vo finále prvej série sa nám naskytol pohľad na jeho smrť, resp. Jessica mu s radosťou dopriala zlomený väz. Otázka znie: “Ako sa Kilgrave vráti do sveta Jessicy Jones, keď je mŕtvy?” Síce momentálne sme v štádiu, kedy môžeme len polemizovať, keďže zatiaľ bola uverejnená iba jedna fotografia Kilgrava na pľaci, avšak vysvetlení je aj tak viacero.

Najpravdepodobnejšia možnosť je “oživenie” postavy prostredníctvom flashbackov, ale ako všetci veľmi dobre vieme, tak Kilgrave oplýva schopnosťami, ktorými môže kontrolovať myseľ ľudí bez akéhokoľvek zaváhania, a to mohlo zohrať veľkú rolu v jeho smrti. V druhej polovici 1.série si Jessica začala uvedomovať, že je imúnna voči jeho schopnostiam, čomu sa snažil prispôsobiť aj samotný Kilgrave a rozšíriť škálu pôsobenia svojich schopností, no v konečnom dôsledku to na Jessicu aj tak nezabralo alebo je tomu ináč? O tomto čase už dozaista viete kam týmto smerujem. Teda je tu taká možnosť, že sa Kilgrave prostredníctvom vylepšených schopností nakoniec dokázal dostať do hláv hlavných postáv a vytvoril ilúziu, v ktorej zahynul. Nie je to potvrdené, ale ani vylúčené, tak snáď sa o tom dozvieme viac v priebehu nasledujúcich mesiacoch.

Prípadne nám to tvorcovia vysvetlia rovno začiatkom roku 2018, kedy má mať údajne 2.séria Jessicy Jones premiéru.

Zdroj: ew.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.