Kingsman: The Golden Circle obsadzuje Channinga Tatuma!

Po nedávnom oznámení návratu Colina Firtha, teda Harryho Harta do služieb organizácie Kingsman bol do sequelu tohto snímku obsadený taktiež Channing Tatum.

Rok dozadu prišiel do kín film s názvom Kingsman: The Secret Service, ktorý vznikol podľa predlohy špionážneho komiksu Marka Millara. Film mal veľké ambície, no pre priemerného návštevníka kina neprinášal veľké očakávania, čo bolo zároveň jeho výhodou. Ale každý trocha sčítanejší divák veľmi dobre vedel, že sa jedná o dielo režiséra Matthewa Vaughna, ktorý nám priniesol záležitosti typu Kick Ass a X-Men: Prvá Trieda, a to znamenalo špecifický štýl točenia filmu a najmä nezabudnuteľný zážitok. Svoje ambície film naplnil, čo len potvrdzuje celosvetový zisk vo výške 414 miliónov dolárov, takže ohlásenie sequelu bolo na spadnutie.

kingsman-the-secret-service-movie-review-98691e57-5b4a-4a9f-8f22-a780e49f54a2-jpeg-240565

A potom to prišlo! Sequel, nesúci meno Kingsman: The Golden Circle bol oficiálne potvrdený a dokonca sa na režisérsku stoličku vrátil spomínaný Matthew Vaughn, ktorý sa strašne nerád púšťa do sequelov, ale Kingsmana si zamiloval natoľko, že nedokázal prenechať režisérsku stoličku nikomu inému a spolu s Jane Goldmanovou sa pustili do písania scenára. Samozrejme tomu predchádzalo nájdenie, resp. vytvorenie záporáka, čo je v tomto prípade Julianne Moore, hrajúca postavu “Poppy“(ktorá vlastní zločineckú organizáciu pod rúžkom názvu “Poppyland“) a táto postava nám vlastne zabezpečila návrat Matthewa do postu režiséra, keďže špionážny film je len tak dobrý, ako je dobrý jeho záporák.

kingsman-social_10

A ako to už veľmi dobre viete, tak do sequelu zavíta aj Colin Firth, ktorého si zamiloval nejeden divák po výkone v Kingsman: The Secret Service, kde po dlhšom čase Firth poukázal na svoju akčnejšiu stránku a vyšlo to na výbornú. Moje prvé zhliadnutie scény v kostole sa neskončilo ináč, než s ústami dokorán, popravde nemyslím si, že som bol v tomto sám, pretože takého Firtha snáď ešte nikto nikdy predtým nevidel (miesto konania tejto scény je už len čerešničkou na torte). Pokiaľ tento článok čítate, tak predpokladám, že ste videli prvý diel, a tak sa nevyhnem spoilerom v rámci detailnejšieho opísania návratu spomínaného herca na scénu. Aj napriek šokujúcej smrti v The Secret Service sa Harry Hart akosi opäť ocitne v službách Kingsmana, hoci strela do hlavy bola jasná ako úder blesku do zeme. Najprv sa uvažovalo nad určitými flashbackmi, kde sme sa práve s Hartom mali stretnúť, poprípade s jeho dvojčaťom v súčasnosti, no podľa aktuálnych informácii “správy o jeho smrti boli prehnané” na čo poukázal Taron Egerton (predstaviteľ Eggsyho) svojim tweetom s oficiálnym plagátom. Tak dúfajme, že tieto správy boli naozaj prehnané!

Ďalšou obsadenou herečkou sa stala Halle Berry ako ste si v predošlej novinke o Kingsmanovi mohli všimnúť, tá podľa všetkého by mala stvárniť šéfku tajnej spoločnosti The Statesmen a zároveň budú spolupracovať s postavou, ktorá sa volá Jack Daniels (stvárnil ho Pedro Pascal z Game Of ThronesOberyn Martell). Zatiaľ čo sequel Kingsmana naberal nové tváre, tak sme sa dozvedeli nie príliš príjemnú informáciu ohľadom odloženia premiéry Gambita, keďže nastali problémy so zaistením stáleho režiséra a ďalšie nepríjemné okolnosti, teda Tatum bude musieť ešte chvíľu počkať, kým bude môcť vyťahovať esá z rukávov a ako lepšie si spríjemniť čakanie než úlohou v Kingsmanovi, samozrejme okrem hrania v Men In Black/23 Jump Street crossoveri menom MIB 23. Svoju účasť v Kingsman: The Golden Circle potvrdil tweetom s oficiálnym plagátom, podľa ktorého si určite nezahrá anglickú postavu, ale niekoho spoza veľkej mláky (pravdepodobne člena tajnej organizácie The Statesmen), kto by mal taktiež pomôcť Kingsmanu v porazení organizácie “Poppyland“. Tweet: “Moja mama mi vždy hovorila, že Briti nám južanom dali naše dobré mravy.

Síce oficiálna zápletka ešte nebola zverejnená, no dozaista sa bude pohybovať v štýle – Tajná spoločnosť Kingsman sa musí postaviť organizácii Poppyland, aby predišli svojmu zničeniu a stratám na životoch za pomoci organizácie The Statesmen a ďalších. Kingsman: The Golden Circle má premiéru stanovenú na 16.júna 2017, ale dovtedy sa určite dozvieme ďalšie informácie o tomto snímku a bezpochyby dostaneme aj trailer o čom Vás budeme určite informovať.

Zdroj: screenrant.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.