Koho si zahrá Chris Wood v druhej sérii Supergirl?

K už známemu Tylerovi Hoechlynovi (Superman) a Lynde Carter (prezidentka USA), boli obsadení herci Floriana Lima (detektívka Maggie Sawyer) a Ian Gomez (žurnalista Snapper Cart), ich postavy sme si už predstavili. Ďalším nováčikom, ktorý sa pripojil k natáčaniu je Chris Wood. Koho si zahrá?

Chris Wood (na titulnom obrázku), známy hlavne ako Kai Parker z Upírskych denníkov, sa pridal k natáčaniu druhej série Supergirl. A koho si zahrá? To je celkom dobrá otázka. Televízia CW jeho postavu zahalila rúškom tajomna a jediné, čo k nemu povedali je, že si zahrá „prekvapivú DC komiksovú postavu”. Môže byť Chris Wood tým, kto priletel v závere prvej epizódy? Je to veľmi pravdepodobné, pretože by sa mal objaviť „začiatkom druhej série“ a bude pravidelnou postavou.

Možno tak zapláta diery, ktoré sa vytvoria po iných hercoch. Po presune  Supergirl na CW sa zmenilo aj miesto natáčania – z Los Angeles sa filmovanie presunulo do Vancouveru a nie každému hercovi to vyhovuje. Jednou takou je Calista Flockhart (predstaviteľka Cat Grant) . Špekuluje sa, že jej rola bude redukovaná alebo úplne zmizne. Zatiaľ nie je oficiálne potvrdené nič.

A aby sme na nikoho nezabudli – tu sú ďalšie nové tváre – Floriana Lima a Ian Gomez.

Joy+New+York+Premiere+Outside+Arrivals+IWKe0NwlXeOl ian-gomez-headshot-2

Zdroj: screenrant.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.