Koho si zahrá Tom Cavanagh vo Flashovi?

Tom Cavanagh je herec, ktorý zrejme vytvoril rekord v hraní rôznych postáv v jednom seriáli. V piatej sérii ho uvidíme ako detektíva.

Krátka rekapitulácia v komplikovanej histórii Wellsov:

Tom Cavanagh od prvej série stvárňuje pána Wellsa. V prvej sérii si zahral doktora Harrisona Wellsa, ktorý však nebol tým, za ktorého sme ho mali a preto, ak chceli scenáristi nechať Cavanagha v seriáli, museli jeho postavu premyslieť a výsledkom bol Harry Wells z Earth-2. V ďalšej sérii sme sa zoznámili s H.R. Wellsom, utáraným spisovateľom, ktorý mal od „pôvodného“ doktora Wellsa na míle ďaleko. V štvrtej sérii sa vrátil Harry Wells, no ten nám medzičasom bohužiaľ trošičku „ohlúpol“ (neoplatí sa experimentovať na sebe). Okrem toho sme videli aj rôzne ďalšie alternatívy, ktoré sa v seriáli len tak mihli.

V piatej sérii sa zoznámime s novou verziou pána Wellsa – Harrison Sherloque Wells. Bude z Francúzska (nie je známe z ktorej Earth) a ako jeho meno napovedá, pôjde o brilantného detektíva. Jeho úloha v seriáli bude celkom jednoduchá – pomôcť vypátrať záporáka série. Súčasne bude motivovať Rapha Dibnyho k návratu do jeho detektívneho kabátu.

Zdroj: justjaredjr.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.