Koho si zahrala Katherine Langford v Avengers: Endgame?

Tiež ste sa spytovali, kde sa mala vo filme objaviť mladá hviezda zo seriálu 13 Reasons Why? Máme pre vás odpoveď. Pred časom sa na databáze IMDb objavilo záhadné obsadenie herečky Katherine Langford a odvtedy sa začalo na internete vyskytovať mnoho teórií, týkajúce sa jej nemenovanej postavy, pričom tie najodvážnejšie z nich hovorili o tom, že môže ísť o Kate Bishop(nástupkyňu Hawkeya). Snáď ani netreba podotýkať, že článok bude obsahovať SPOILERY.

Do úvahy prichádzalo hneď niekoľko starších verzií dcér našich obľúbených superhrdinov, ako Ant-Man, Hawkeye, či dokonca nenarodená dcéra Tonyho a Pepper, keďže už dlhšiu dobu sa hovorilo o tom, že sa v Endgame stretneme s niekoľkoročným časovým skokom, a tak sa aj stalo, pričom posledná spomínaná možnosť sa ukázala byť tou správnou. Totižto Katherine si zahrala staršiu verziu Tonyho dcéry, Morgan. Prečo sa vo filme napokon neobjavila? Okamžite vysvetlím.

Bratia Russovci pôvodne natočili scénu, ktorá je podobná tej Thanosovej v Infinity War, kedy sa po lusknutí ocitá v akomsi alternatívnom časopriestore a stretáva mladšiu verziu Gamory. Tentokrát by to bolo naopak a Tony sa mal po lusknutí stretnúť so svojou podstatne staršou dcérou, ba dokonca testovacie publikum malo možnosť stretnúť sa s verziou filmu, kde sa práve takáto scéna objavila, avšak predstavenie novej tváre bolo údajne natoľko mätúce a rušiace až sa tvorcovia rozhodli túto scénu vystrihnúť. Joe Russo to vysvetlil nasledovne:

Keďže sa tieto filmy pohybujú priam v medziach mágie, pôvodným zámerom bolo uvedenie jeho dcéry z budúcnosti, ktorá mu odpúšťa a necháva ho pokojne odísť. Nápad v nás rezonoval. Ale napokon sa z toho vykľul len nadbytok nápadov už v tak komplikovanom filme.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt avengers endgame morgan

A vzhľadom na to, že si diváci nestihli vytvoriť žiadne citové puto k staršej verzii Morgan, tvorcovia sa rozhodli vynechať túto scénu a radšej pokračovať s mladšou dcérou na Tonyho pohrebe. Človeka by až zaujímalo, že ako veľmi ovplyvnilo toto rozhodnutie ďalšie scény a prípadné dotáčky. Čo si myslíte vy o tomto akte? Bolo by to už naozaj priveľa?

Zdroj: collider.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.