Koho uvidíme v seriáli The Titans?

Televízia TNT plánuje ďalší seriál zo sveta komiksov DC. Titani (známi aj pod menom Teen Titans) sú skupinou mladých superhrdinov, taká prípravka pre Justice League. Môžete ich poznať aj z celkom podarenej kreslenej verzie na Cartoon Network (pod názvom Teen Titans Go!). Ktorých hrdinov ale uvidíme v hranej verzii? Web nerdist.com sa dostal k scenáru pilotného dielu, z ktorého sa to dá vyčítať.

Vodcom tímu bude Robin, ktorý je dobre známy aj u nás, hlavne vďaka spolupráci s Batmanom. V seriáli s ním ale Robin pracovať prestane a vytvorí tím mladých superhrdinov. Pre znalcov: tento Robin je Dick Grayson a áno, v priebehu seriálu by mal prijať identitu Nightwinga.

VIAC:  Na Netflix prichádza Warrior Nun

Ďalšou známou tvárou z Gothamu (mesta, nie seriálu) je Barbara Gordonová. Dcéra Jima Gordona bude bude kvôli úrazu odkázaná na vozík, preto nemôže pokračovať v kariére Batgirl. Tímu však bude pomáhať od počítača svojou inteligenciou a technickými znalosťami (hľadanie informácií, hackovanie). Teda rovnako ako to robí Oracle v komiksoch.

Z menej známych hrdinov uvidíme ešte Raven, ktorá používa temnú mágiu a mimozemskú bojovníčku Starfire. Poslednými členmi budú Hawk a Dove, ktorí budú mať v seriáli romantickú zápletku.

d697bc6967e550f27255dfb3c6e712a71Hawk_and_Dove_Vol_5_8_Textless

Ku komiksovým Titanom ale patrí aj Cyborg a Beast Boy. V scenári prvej časti ich ale nenájdeme. Ešte stále je šanca, že sa k Titanom pridajú neskôr. U Cyborga je tá šanca o čosi menšia, keďže s ním má DC filmové plány. Stále však nie je jasné, či bude The Titans vo filmovom DC univerze, alebo v zdieľanom univerze so seriálovým Arrovom.

VIAC:  Butcher Vs. Homelander v krvavom traileri na druhú sériu The Boys

Ondro

Ondro

Určite si prečítaj

Ako bude vyzerať Arrowverse?

Seriálový Arrowverse tento rok prešiel veľkými zmenami – aj plánovanými, aj neplánovanými. Ukončenie dlhoročného seriálu …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.