Koľko potitulkových scén má film Ant-Man & The Wasp?

Film Ant-Man & The Wasp zažil cez víkend svoju svetovú premiéru, čím sa stal posledným filmom od Marvelu v tomto roku. Pokračovanie Ant-Mana si odnieslo od divákov prevažne pozitívne hodnotenia a film celkovo zanechal dobrý dojem. No premiéra v Los Angeles taktiež odhalila, že film nebude mať jednu záverečnú scénu, ale hneď dve potitulkové scény, ktorých obsah je zatiaľ, samozrejme, tajný až do premiéry v kinách po celom svete.

Rozbor potitulkových scén.

Pri filme Ant-Man & The Wasp je obzvlášť dôležité, aby obsah potitulkových scén neunikol medzi verejnosť ešte pred celosvetovou premiérou kvôli ich úlohe vo filme Avengers 4, ktorá je podľa najnovších správ veľmi dôležitá a podstatná. V jednej zo záverečných scén sa môže taktiež predstaviť po prvýkrát Captain Marvel, keďže v potitulkovej scéne filmu Infinity War sme dostali pohľad iba na jej znak a zároveň nasleduje po pokračovaní Ant-Mana ako ďalší film Marvel Universa.

Potitulkové scény začali filmom Iron-Man v roku 2008, kde Nick Fury po prvýkrát predstavil Tonymu Starkovi projekt Avengers. Ďalej sa medzi najdôležitejšie záverečné scény zaraďuje napríklad tá z filmu Avengers, kde sme prvýkrát mohli vidieť Thanosa, alebo scéna druhých Strážcov galaxie nám predstavila jedného z najsilnejších postáv MarveluAdama Warlocka. Film Ant-Man & The Wasp uvidíme už 5. júla a konečne sa dozvieme, čo záverečné scény prezradia o nadchádzajúcich filmoch Marvelu.

zdroj: comicbook.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Katherine Langford sa pridáva k obsadeniu Avengers 4

Dotáčky filmu sa síce skončili už začiatkom tohto mesiaca, ale to neznamená, že projekt nenaberá …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.