Konečne sme sa dočkali prvého traileru na film Captain Marvel

Dva týždne dozadu sa nám Captain Marvel predstavila v prvých fotografiách, no teraz nastal čas, aby sme “rozbili internet” naozaj. Dámy a páni, Captain Marvel.

Nové postavy(ale aj nejaké tie staré známe tváre), nové prostredia a úplne nový príbeh. Captain Marvel prichádza na scénu vo veľkom štýle a už teraz sa môžeme tešiť na ďalší veľký Sci-Fi nárez. Trailer nás uvádza do rôznych časových období raných začiatkov Captain Marvel. Naskytajú sa nám záblesky z jej detstva, pôsobenia v letectve, resp. armáde, ale aj jej účasť na udalostiach z vesmírneho diania. A napokon, doba, kedy sa Carol Danvers konečne vrátila na Zem, kde sa stretá s omladeným Nickom Furym(ešte s oboma očami) a naznačuje nám konflikt s rasou Skrullov, no len veľmi letmým spôsobom. Viac sa zrejme dozvieme až v ďalšom traileri.

O réžiu sa stará duo Anna Boden a Ryan Fleck(spolurežírovali filmy, ako Sugar a Half Nelson), pričom obaja sa podieľali aj na scenári spolu s ďalšími scenáristami. V hlavnej úlohe Brie Larson spolu s Samuelom L. Jacksonom ako Nick Fury, či Jude Law v úlohe Mar-Vella. Vráti sa aj Djimon Honsou ako Korath po boku Leeho Pacea(Ronan) a mnohí ďalší.

Film Captain Marvel zavíta do naších kín 7.marca 2019 uvidíme ho aj v IMAX verzii.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.