Konečne sme sa dočkali prvého traileru na film Captain Marvel

Dva týždne dozadu sa nám Captain Marvel predstavila v prvých fotografiách, no teraz nastal čas, aby sme “rozbili internet” naozaj. Dámy a páni, Captain Marvel.

Nové postavy(ale aj nejaké tie staré známe tváre), nové prostredia a úplne nový príbeh. Captain Marvel prichádza na scénu vo veľkom štýle a už teraz sa môžeme tešiť na ďalší veľký Sci-Fi nárez. Trailer nás uvádza do rôznych časových období raných začiatkov Captain Marvel. Naskytajú sa nám záblesky z jej detstva, pôsobenia v letectve, resp. armáde, ale aj jej účasť na udalostiach z vesmírneho diania. A napokon, doba, kedy sa Carol Danvers konečne vrátila na Zem, kde sa stretá s omladeným Nickom Furym(ešte s oboma očami) a naznačuje nám konflikt s rasou Skrullov, no len veľmi letmým spôsobom. Viac sa zrejme dozvieme až v ďalšom traileri.

O réžiu sa stará duo Anna Boden a Ryan Fleck(spolurežírovali filmy, ako Sugar a Half Nelson), pričom obaja sa podieľali aj na scenári spolu s ďalšími scenáristami. V hlavnej úlohe Brie Larson spolu s Samuelom L. Jacksonom ako Nick Fury, či Jude Law v úlohe Mar-Vella. Vráti sa aj Djimon Honsou ako Korath po boku Leeho Pacea(Ronan) a mnohí ďalší.

Film Captain Marvel zavíta do naších kín 7.marca 2019 uvidíme ho aj v IMAX verzii.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.