Komentár

 1. Avatar

  ComicBox.eu
  Chochi | Deadpool 2Film
  Vysvetlenie potitulkových scén Deadpool 2

  Potitulkové scény Deadpoola 2 patria určite medzi tie najlepšie v histórii superhrdinských filmov. Ryan Reynolds sa pomocou nich rozhodol vyriešiť niektoré z jeho najväčších superhrdinských chýb.

  Kľúčovou súčasťou príbehu Deadpool 2 je cestovanie v čase, Cableovo zariadenie dokáže cestovať iba dva razy, prvýkrát Cable využil zariadenie na cestu späť v čase, aby zabil Russella a druhýkrát ho využil na to, aby zachránil Wadea.

  V potitulkovej scéne sme však videli, ako Deadpool s pomocou Negasonic Eleven a Yukio upravili zariadenie tak, aby ho Wade mohol využiť viackrát. Pochopiteľne, jeho prvá cesta časom mierila na začiatok filmu, aby zachránil svoju milovanú. Druhýkrát sa Wade presunie v čase k masakru X-Force, kde zachráni ​​bezmocného Petra.

  Keď je Vanessa a Peter nažive, znamená to, že sa Deadpool 2 vôbec nestal ?

  Tím X-Force vznikol ako odpoveď na Vanesinu smrť, teda keď Deadpool zachránil Vanessu, nemusel sa Wade registrovať na LinkedIn a zakladať X-Force, a tak Peter nikdy neumrel na chodníku v kaluži krvi.

  Mr. Pool zabije Deadpoola z X-Men Origins: Wolverine

  Po záchrane svojich obľúbencov sa Wade rozhodne napraviť ďalšiu z jeho chýb. Vráti sa späť do roku 2009, kde akurát Deadpool so zašitými ústami čelí Wolverinovi. Po tom, čo sa tam Wade zjaví, urobí niekoľkými strelami z jeho nevydarenej verzie fašírku a mladému Wolverinovi iba jednoducho vysvetlí – “len napravujem časovú linku”.

  Táto scéna naznačuje, že v dvoch časových obdobiach existujú dvaja Wadeovia, ktorí vyzerajú úplne ako jedna známa filmová hviezda. Scéna nedáva zmysel ešte z jedného dôvodu, bola totiž prepísaná vo filme X-Men Days of Future Past a následne X-Men: Apocalypse, kde sme videli úplne iný útek Logana. Ziak nesúhlasím ta scena nema s loganovym utekon nic spolocne ide o finaknu scenu kde sa logan utkal v waedom v elektrarne. A za druhe to ze boli tie sceny z utekom prepisane bolo preto lebo sa menilo casove kontinuum asi tak

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.