Krypton prequel k Supermanovi

Priaznivci DC comics sa môžu tešiť na ďalší prírastok k veľakrát spracovanému príbehu o Supermanovi. Scenárista David S. Goyer, ktorý má na konte scenáre k filmom Batman začína, Muž z ocele alebo Jumper, pripravuje televízny seriál Krypton. Vysielať sa bude na známom americkom sci-fi kanáli SyFy.

Krypton má byť prequelom, teda predchádzajúcou časťou, k pôvodnému príbehu o Supermanovi. Diváci tak budú mať možnosť spoznať život na planéte odkiaľ superhrdina pochádza. „Roky pred Supermanom poznáme z legiend, rodina El bola zahanbená a vyhnaná.  Seriál zobrazuje starého otca Muža z ocele, ktorý prináša nádej a rovnosť na Krypton, a tiež smerovanie planéty k zmätku, keď prichádza na svet najväčší známy superhrdina,“ zverejnil portál IGN.

Superman-Krypton-TV-series

Mimochodom Goyer nie je žiaden nováčik ani v rámci seriálov. Písal scenár pre série Da Vinciho démoni alebo Constantine, ktoré sú tiež žánrovkami fantasy štýlu. Výkonným producentom má byť Ian Goldberg zameriavajúci sa na televíznu produkciu.

Už pilotná časť by mala divákom ukázať Jor-Elovho otca, teda Supermanovho dedka. Premiéra seriálu zatiaľ nie je známa, no diváci sa môžu tešiť na úplne nový pohľad do Supermanovho príbehu.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.