Kto bol ten záhadný chlapec na konci Endgame?

[Článok obsahuje spoilery] Ako to býva zvykom, Endgame je len ďalšou Marvelovkou, ktorá za sebou zanecháva stovky otázok a tie budú trápiť fanúšikov celé nasledujúce mesiace, avšak niektoré z nich už boli zodpovedané.  Na pohrebe Tonyho Starka sme videli samé známe tváre od pôvodných Avengerov až po najnovšie prídavky, ale neostalo to len pri tom. Totižto ukázalo sa aj zopár menej známych osôb.

Jednak sme sa potýkali s deťmi mnohých Avengerov, no v tomto prípade nám po premiére lámala hlavu prítomnosť jednej konkrétnej osoby. Osoba, ktorú všetci poznáme, ale pre časový posun sme si ju nevedeli spojiť s danou postavou. Spomínaný chlapec stál nenápadne vzadu, a aj keď mu kamera venovala patričný čas popri prechode medzi jednotlivými osobami na pohrebe, nebolo to ani zďaleka postačujúce na to, aby sme si ho vedeli zaradiť. Koniec koncov, keď sme ho naposledy videli, bol ešte len dieťa.

Hovorí vám niečo meno Harley Keener? Len veľmi ťažko, čo? Pritom ide o jeden z najkrajších odkazov na Iron Manovu trilógiu vôbec, lebo reč je o chalanovi, ktorý pomohol Tonymu vo filme Iron Man 3. Samozrejme, od roku 2013 prešiel nejaký ten čas, a tak niet divu, že sa jeho predstaviteľ, Ty Simpkins, zmenil na nepoznanie. Teda črty ostali, ale verte mi, že nič mi nebehalo po rozume po premietaní tak, ako táto “tajomná” postava, no keby som si to uvedomil v kine, mal by som jeden nádherný moment navyše.

Zdroj: screenrant.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.