Kto sa pridá k Avengerom v Infinity War?

Na Avengers: Infinity War si počkáme ešte rok, no tvorcovia nám neustále odkrývajú nové informácie a novinky, ktoré upresňujú, čo máme od tohto mimoriadneho filmu očakávať. Okrem toho, že Strážcovia galaxie zapĺňajú kiná, odhaľujú aj ďalšie tajomstvá, ktoré si pre nás Marvel pripravil. I keď sú mnohí fanúšikovia sklamaní, že ani jedna z piatich potitulkových scén sa nesústredila na Thanosa, jedna z nich predsa len odhalila nový charakter – Adam Warlock. Je však jediný?

Dave Bautista (Drax) v podcaste s WWE (Wrestling) zápasníkom Chrisom Jerichom prezradil pár nečakaných informácii v súvislosti práve s Avengers: Infinity War a budúcnosťou tohto veľkého projektu. „Marvel pridáva tak veľa postáv,“ poznamenal Dave Bautista. Okamžite vyvolal veľký rozruch u fanúšikov, ktorí začali vytvárať rôzne teórie, kto by sa ešte mohol objaviť spolu po boku už známych Avengerov. Pokračoval: „ Infinity War bude pre Marvel obrovským pokrokom.“

Môžme teda očakávať, že svoj filmový debut zažije v Infinity War omnoho viac charakterov z Marvel Universa, než o ktorých sa hovorilo už dávnejšie. Black Panther a Spider-Man sú viac než istí, no otázkou je: kto ďalší? She-Hulk? Možno Hercules? – to asi nie, no je tu pár tipov. Na rok 2019 je pripravená premiéra filmu Captain Marvel, ktorú uvidíme aj v Infinity War. Avšak neznámy je hrdina Nova, člen Nova Corps, intergalaktickej polície.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt avengers comics

Captain Marvel

Captain Marvel je veľmi špecifický charakter. Ide o ženskú hrdinku, vlastným menom Carol Danvers. Vznikla v roku 1968 ako členka letectva USA. Disponuje schopnosťou lietať približne šesťkrát vyššou rýchlosťou ako je rýchlosť svetla. Má nadľudskú silu, vytrvalosť voči poškodeniu, dokáže zo svojich rúk strieľať energetické lúče, no jej šiestym zmyslom je absorbovať iné formy energie a premeniť ich ešte na ničivejšie a väčšie a využiť ich vo svoj prospech. Jej sólo film bude prvým filmom od Marvelu, kde hlavnou postavou bude ženská hrdinka. Zahrá si ju Brie Larson.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt captain marvel comic

Nova

Jeho vznik sa viaže k udalosti, keď posledný člen xandarskej elitnej jednotky Nova Corps, ktorý prežil, vyberie za svojho nástupcu stredoškolského študenta Richarda Ridera z New Yorku. Každý člen Nova Corps získava svoju energiu zo zdroja, tzv. Nova Force. Táto energia bola však prenesená do jeho brnenia. Poskytuje mu nadľudskú silu, schopnosť lietať a absorbovať energiu, ako aj Captain Marvel. Jeho prilba obsahuje rôzne technické vymoženosti a jeho oblek je navrhnutý tak, aby vydržal poškodeniu, ktoré vytvorí.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt marvel nova comics

Zdroj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.