Kto si v X-Men: Apocalypse zahrá mladého Cyclops, Jean Grey a Storm?

Halle Berry sa síce v X-Menoch ako Strom ukázala aj v X-Men: Days of the Future Past, no napríklad taký Cyclops a Jean Grey na výraznejšiu rolu stále čakajú. To sa však zmení už v najbližšom filme X-Men: Apocalypse, ktorý vezme X-Menov do roku 1980 a znova sa zameria na mladších spoločníkov Profesora X.

Otázkou dlhší čas ostávalo, že kto sa chopí rolí mladých mutantov. Svetom prebehlo mnoho klebiet, keďže James Marsden a Famke Jansse sú už trošku starí nato, aby hrali tínedžerov. Zvažovali sa mená ako Chloe Grace Moretz či Ben Hardy, no nakoniec bola otázka zodpovedaná trošku inak.

Režisér Bryan Singer cez twitter oznámil, že sa môžeme tešiť na Tyea Sheridana s jeho nebezpečným pohľadom ako Cyclops, Sophie Turner, ktorá stvárni mladú Jean Grey a Alexandru Shipp, ktorá sa podujme na rolu Ororo Munroe a.k.a. Strom. Tento výber vyzerá naozaj solídne, tak vari sa je na čo tešiť.

Storm-Cyclops-Jean-Grey-X-Men

Sheridan sa prvýkrát na obrazovke objavil v roku 2011 vo filme The Tree of Life. Očaril však až po boku Matthewa McConnaugheyho vo filme Mud. Sophie snáď ani netreba predstavovať, pretože Sansu Stark dnes poznajú už aj malé deti rovnako, ako poznajú Game of Thrones.

Saša Shipp potrebuje asi viac priestoru na predstavenie. Poznať ju môžu tí, čo sledujú stanicu Nickelodeon, presnejšie tamojšiu šou House of Anubis. X-Men: Apocalypse bude však prvým filmom svojho druhu a kvality, v ktorom sa títo mladíci ukážu.

Tak ako, ste spokojní výberom hercov? O svoje názory a postrehy sa môžete podeliť dole v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.