Ktorí slovenskí herci prepožičajú hlasy postavám filmu Spider-Man: Návrat domov?

Posledná (a vraj definitívna) verzia najobľúbenejšieho superhrdinu sa v slovenských kinách objaví už 6. júla a okrem originálnej verzie s titulkami si budeme môcť v kinách vychutnať aj verziu so slovenským dabingom. Ktorí slovenskí herci prepožičajú hlasy Spider-Manovi, Iron Manovi, tete May a ďalším?

Slovenským Spider-Manom sa stane mladý herec a youtuber Lukáš Frlajs. Medzi mladými je známy najmä z komickej dvojice Zrebný & Frlajs, no Lukáš má za sebou množstvo dabingových skúseností. Okrem rôznych seriálových postáv si ho môžeme pamätať ako Nevilla Longbottoma z Harryho Pottera či dôstojníka Chekova z nového Star Treku. Rola Petera Parkera však pre neho znamená oveľa viac. „Spider-Mana milujem od malička, takže je to pre mňa splnený detský sen.”

Spideyho cieľom v novinke Spider-Man: Návrat domov bude vydobyť si miesto medzi Avengermi. O tom, že medzi superhrdinov patrí, však bude musieť presvedčiť samotného Iron Mana – Tonyho Starka. A kto prepožičia hlas charizmatickému playboyovi a miliardárovi? Nik iný ako Dano Dangl, ktorý už má s dabovaním Roberta Downeyho Jr. isté skúsenosti. Slovenský herec, komik a producent známy najmä z kultových šou S.O.S. či Partička sa okrem filmov o Iron Manovi postavil za mikrofón aj pri blockbusteroch ako Hancock, Som legenda či rozprávke Happy Feet.

Kto ďalší sa ešte objaví v slovenskej verzií očakávanej marvelovky?
Lukáš Frlajs (Peter Parker/Spider-Man)
Dano Dangl (Tony Stark/Iron Man)
Pavol Topoľský (Vulture)
Helena Krajčiová (teta May)
Gabriela Marcinková (Liz)
Táňa Pauhofová (Spider-Manov oblek)
a ďalší…

Marvelovku Spider-Man: Návrat domov si budeme môcť v kinách vychutnať už 6. júla. Film bude dostupný v pôvodnej verzií s titulkami a v slovenskom dabingu. Na plátna ho prinesie spoločnosť Itafilm.

Zdroj: Itafilm

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.