Ktorých hrdinov by Marvel mohol pridať do filmu Avengers 5?

Avengers je zatiaľ najpopulárnejšie zoskupenie hrdinov vo filmovom svete, no aj keď väčšina postáv ako Iron-Man alebo Captain America patria u fanúšikov medzi neoddeliteľnú súčasť Marvelu, tím sa musí postupne obmieňať. Shuri zaujme miesto po Black Pantherovi, Spider-Man nahradí Captaina Americu a stane sa tak vodcom Avengerov alebo dcéra Ant-Mana prevezme otcovu technológiu a uvidíme ju ako hrdinku Stature.

Film Avengers: Infinity War však zkomplikoval niektoré predstavy o novom tíme, keďže veľká časť hrdinov buď naozaj zomrela alebo sa nachádza vo svete kameňa duše. A niektorí budúci hrdinovia mohli jednoducho zmiznúť spolu s polovicou vesmíru. Avengers 4 však uvedie všetko na správnu cestu a my tak budeme môcť vidieť zrodenie nových hrdinov, ktorí nahradia momentálne zoskupenie tímu Avengers a taktiež môžme očakávať rozšírenie universa a Fantastickú štvorku.

Nova

Posledný člen medzigalaktickej polície Nova Corps, ktorú vo filme mimo obrazovky zničil Thanos spolu s planétou Xandar pri hľadaní jedného z kameňov nekonečna, je prvým kandidátom na vstup do tímu Avengers. Hrdinovi s menom Nova boli udelené schopnosti ako lietanie, nadľudská sila alebo schopnosť absorbovať energiu a následne ju zmeniť na mocné svetelné lúče. Členov polície Nova sme už mohli vidieť v prvých Strážcoch galaxie.

Teraz, keď sa Marvel presúva do vesmírneho priestoru, je potrebné priniesť okrem Captain Marvel aj ďalšieho hrdinu, ktorý je schopný zvládnuť toto prostredie, čo Nova alebo vlastným menom Richard Rider dokáže.

She-Hulk

Budúcnosť Hulka je ohrozená, keďže Marvel nevlastní práva, ktoré by mu umožnili pripraviť jeho vlastný sólový film, no ani Mark Ruffalo nemá momentálne predĺženú zmluvu. Preto by She-Hulk bola ideálnou náhradou za Hulka. Bruce Banner je bratrancom právničky Jennifer Walters, ktorá potrebuje transfúziu jeho krvi, aby prežila. Získa tak vylepšené schopnosti Hulka, ktoré jej umožňujú si ponechať v zelenej forme intelekt človeka.

She-Hulk by patrila medzi možných konkurentov Deadpoola, pretože film by určite zapadol medzi divákov ako jeden z dospelejších a zábavnejších projektov Marvelu, ktorý by priniesol zelenú superhrdinskú právničku.

Namor

Vládca oceánov Namor bol pripravený na použitie už vo filme Iron-Man 2, avšak k tomu nedošlo, a tak očakávame jeho príchod už v blízkom čase. Namor bol počas druhej svetovej vojny spojencom Captaina Americu a bol v jednom tíme taktiež spolu s Buckym Barnesom, no potom pokračoval v ceste anti-hrdinu. S blížiacou sa premiérou filmu Aquaman by bol príchod Namora nepríjemnou odpoveďou štúdia Marvel, no Aquaman má toho predsa len viac ponúknuť aj po charakterovej stránke.

Preto by Marvel mohol Namora vsunúť do deja filmu Avengers 5 len ako záporáka, ktorý by prišiel do konfliktu s Captainom Americom. Namorov príchod sa taktiež očakáva v pokračovaní Black Panthera.

Ironheart

Riri Williams je mladá múdra študentka, ktorá si sama vytvorila oblek Iron-Mana. Neskôr jej Tony Stark vo forme umelej inteligencie spolu s Pepper Potts pomáhal, aby sa stala novým Iron-Manom. Myšlienka, že Tony Stark vytvoril záchranný plán, ktorý mu pomôže udržať fungovanie Iron-Mana aj potom, čo by zomrel vo filme Avenger 4, je viac než pravdepodobná. Kandidátov na budúceho Iron-Mana existuje však viac.

Ako bolo povedané, Riri Williams je študentka a vo filme Captain America: Civil War sme mohli vidieť, ako Tony Stark podporil mladé talenty v oblasti techniky. Ironheart mohla byť jednou z nich.

The Sentry

The Sentry bol v jednom z najnovších komiksov dokonca zakladateľ tímu, no bol z vlastnej vôle odvedený do väzenia The Raft, pretože bol v ilúzií, že zabil svoju ženu. Mohol za to Void, ktorý je zápornou starovekou osobnosťou v tele Sentryho. Je to zaujímavý postava pre film, pretože v jednom tele sa ukrýva hrdina, no o pár sekúnd môže predstavovať veľké nebezpečenstvo. Táto postava je taktiež veľmi podobný hrdinovi Shazamovi!, ktorého film uvidíme už na budúci rok.

Film Avengers 5 by tak získal novú postavu, ktorá dokonalo zaujme diváka v kine už len tým, že od Sentryho nemôžme očakávať, čo v najbližších sekundách táto postava spôsobí, pretože jeho myseľ stále ohrozuje Void.

zdroj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.