Ktorých hrdinov po Avengers: Infinity War už neuvidíme?

Dlhá cesta Marvel filmového vesmíru viedla k jedinému koncu. Spojiť všetkých doposiaľ známych aj neznámych hrdinov a vyslať ich na najväčšiu filmovú bitku všetkých čias. Avengers: Infinity War bude síce to najlepšie, čo Marvel doteraz uviedol na filmové plátna, no fanúšikovia sa musia pripraviť na to, že práve tento film bude konečnou pre niektorých hrdinov zo sveta Marvelu. Ako teda dopadne finálny stret superhrdinov proti držiteľovi kameňov nekonečna titánovi Thanosovi?

Článok bol napísaný pred Infinity War! Aktuálny zoznam padlých hrdinov nájdete tu.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt thanos

Smutné je, že to nie je iba ďalšia teória fanúšikov, ale pravda. Producent Kevin Feige potvrdil, že posledný diel Avengers bude koncom pre niektorých hrdinov a ich hercov. V jednom z interview pre stránku JoBlo, ktoré sa týkalo najnovšieho filmu od Marvelu Spider-Man: Homecoming a zasadenia Spider-Mana do deja Infinity War, sa priamo spýtali Kevina Feiga, či je Infinity War koniec pre niektorých hrdinov. Odpovedal: „Áno.“ Otázka smerovala aj k ich najväčším hrdinom: Iron-man (Robert Downey Jr.) a Captain America (Chris Evans):

„Máme ešte pred sebou dva roky tvrdej práce na dokončenie filmov a herci majú ešte stále čo robiť, takže to je doposiaľ všetko, o čom sme premýšľali. Prvoradé je dokončiť tento sľub, ktorý sme fanúšikom dali. Ako to neskôr dopadne, neviem.“

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt captain america civil war

Vyhlásenie Kevina Feiga je logickým krokom pre Marvel, pretože informovať verejnosť ešte pred premiérou Infinity War o ukončení príbehu či už Iron-Mana alebo Captaina Americu by bolo veľkým sklamaním pre fanúšikov. Okrem Iron-Mana a Captaina Americu je ďalším kandidátom na odstúpenie z MCU android Vision (Paul Bettany), ktorý ukrýva v hlave jeden z kameňov nekonečna a tento kameň musí Thanos získať, aby doplnil zbierku kameňov a odkryl ich plnú silu.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt vision marvel

Pravdepodobne si ani Hawkeye (Jeremy Renner) už v ďalšom z filmov od Marvelu nezahrá. Už dlhšie nepredstavoval významnú rolu ani v jednom z filmov MCU a veľká šanca na to, aby získal svoj sólový film neexistuje. Avšak hrdinovia, ktrorými sú Ant-Man, Wasp, Spider-Man, Black Panther, Captain MarvelDoctor Strange, majú budúcnosť v MCU viac než zabezpečenú. Kto teda z pôvodného zloženia Avengerov zomrie, stále zostáva záhadou.

                                                                                                                                                                                            Zdroj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.