Legends of Tomorrow – čo môžeme očakávať od 4. série?

Seriál Legends of Tomorrow má najdlhšiu prestávku zo všetkých superhrdinských seriálov televízie CW. Článok obsahuje spoilery!

V nasledujúcej sérii budú Legendy čeliť „utečencom“ – t.j rôznym monštrám, kúzelným netvorom a mýtickým bytostiam, ktoré sa po porážke démona Mallusa oslobodili z väzenia.

Tri postavy z minulej série boli povýšené a stali sa pravidelnými postavami – Courtney Ford (Nora Darkh), Matt Ryan (John Constantine) a Jes Macallan (agentka Ava Sharpe). Tím a vlastne aj celý seriál opúšťa Keiynan Lonsdale (Wally West).

Do seriálu sa aj vráti herečka Maisie Richardson-Sellers. Herečka je pravidelnou súčasťou seriálu od druhej série, kde doteraz stvárňovala postavu menom Amaya Jiwe/Vixen. Hoci sa s nami Amaya v tretej sérii rozlúčila (kvôli cestovaniu časom), dočkáme sa jej v nasledujúcej sérii, iba trocha inak. V štvrtej sérii si zahrá postavu menom Charlie. Charlie je „bezdôvodná rebelka, ktorá má vlastnú misiu“. Podľa popisu bola Charlie dlho väznená a teraz musí zistiť, kým vlastne je. Má nejaké spojenie s magickým portálom, ktorý Legendy otvorili. Ich prvé stretnutie bude rozpačité – Legendy nebudú vedieť, či je priateľ alebo nepriateľ. Charlie nebude pravidelnou postavou seriálu.

Novými postavami, ktoré sú zatiaľ ohlásené sú Ramona Young (nová postava Alaska Yu) a Tom Wilson (Hank Heywood ako otec Nathaniela).

Oficiálny popis Alasky – Typická dvadsiatnička, ktorá je často pohltená romantickými predstavami a fantazijnými príbehmi, je niečo ako expertka na magické stvorenia, ktoré Legendy stretnú v štvrtej sérii. V spoločnosti Legiend skoro zistí, že nie je rozumné mať hlavu v oblakoch, aby sa mohla stať drsnou superhrdinkou. Toto bude pravidelná postava

Oficiálny popis Hanka Heywooda – Celý život v armáde a na oddelení obrany je Hank súčasťou dlhotrvajúcej línie Heywoodovcov, ktorí slúžia krajine. Okúzľujúci a šarmantný vytvára miesto, ktoré má zaplniť Nate – a nie je dobré, že mu Nate nemôže prezradiť, že je tajne Legenda.

Legendy sa vrátia 22.októbra, prvá epizóda štvrtej série sa bude volať „Fugitives“.

Zdroj:cbr.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.