Legends of Tomorrow – noví hrdinovia v druhej sérii!

Legends of Tomorrow je druhý spinoff seriálového Arrowverse, no na úspechy seriálov Flash a Arrow to zatiaľ nedotiahol. Podľa producentov seriálu bude druhá séria reboot a bude plná komiksových postáv. Na koho sa môžete tešiť?

V prvej sérii tím Ripa Huntera cestoval časom aby zastavil Vandala Savagea. Keď sa im ho nakoniec podarilo zastaviť, prišiel za nimi iný cestovateľ časom – Rex Tyler a predstavil organizáciu menom Justice Society of America. Pravdepodobne vďaka tomu uvidíme viacej komiksových hrdinov. Pretože nie sú známe oficiálne popisy postáv, uvádzam krátke charakteristiky z komiksov.

Patrick J. Adams – Rex Tyler / Hourman

Mandatory Credit: Photo by Broadimage/REX/Shutterstock (2344355w) Patrick J. Adams USA Upfront Presentation, New York, America - 16 May 2013

Rex Tyler – zakladateľ Justice Society of America. Vymyslel aj sérum, ktoré mu na hodinu dodá schopnosti a stane sa z neho “hodinový hrdina”- Hourman.

Už dávnejšie bolo známe, že sa k tímu pridajú VixenCitizen Steel. Obaja budú pravidelnými postavami.

Maisie Richardson-Sellers – Amyay Jiwe / Vixen

maisie-richardson-sellers

Táto Vixen nebude tá, ktorú poznáme z Arrowa. Producenti ju pôvodne plánovali dosadiť na palubu Waveridera, avšak herečkine povinnosti to nedovolili. Richardson-Sellers bude predstavovať priamu príbuznú Vixen, konkrétne jej starú mamu a bude mať rovnaké čarovné schopnosti.

Nick Zano – Nate Heywood / Citizen Steel     

zano                    

Citizen Steel (známy aj ako Steel alebo Commander Steel) sa objavuje v komiksoch v troch podobách. Pretože tvorcovia predstavili aj meno jeho alter-ega, vieme približne o ktorú verziu pôjde. Nate je vnukom pôvodného Steela – Henryho “Hanka” Heywooda. Nate je v komiksoch nadľudsky rýchly, super silný a má telo z ocele, ktorá mu garantuje nezraniteľnosť.

Na letných akciách (Comic-cony, rôzne festivaly atď.) boli postupne predstavení aj ďalší hrdinovia: Dr. Mid-Nite, Stargirl a Obsidian. Oni traja a Rex Tyler nebudú pravidelné postavy, ale budú sa opakovane vracať do seriálu.

Sarah GreyStargirl / Courtney Whitmore

sarah_grey

Stargirl sme už na obrazovkách mohli vidieť v seriáli Smallville, hrala ju herečka Britt Irvin. V seriáli Legends of Tomorrow dostane priestor iná herečka – Sarah Grey.

Stargirl v komiksoch ovláda kickbox a gymnastiku a má kúzelné predmety, ktoré jej dodávajú nadľudské schopnosti.

Lance Henriksen, Dan PayneObsidian / Todd Rice

xf9qne6

Lance Henriksen

dan_0052-lg

Dan Payne

Obsidiana si zahrajú dvaja herci – Dan Payne bude prvý Obsidian, ktorého Legendy stretnú. Lance Henriksen stvárni staršiu verziu Obsidiana.

V komiksoch Obsidian balansuje medzi dobrom a zlom. Má unikátne schopnosti manipulovať s temnou energiou – podobne ako jeho otec Green Lantern, no jeho výrobky sú temné a nie zelené. Vie splynúť so svojim tieňom. Čiastočne ovláda telepatiu – dokáže obetiam ukázať ich odvrátenú stránku (a končí to ich zbláznením a cestou do Arkhamu)

??  – Dr. Mid-Nite

tumblr_mjnrtyryio1rcp7bmo1_1280

Postava zatiaľ nebola obsadená. V komiksoch sa objavuje v troch podobách, avšak vždy je zobrazený v plášti s polmesiacom. Medzi jeho slabiny patrí denné svetlo – vtedy vidí veľmi slabo (alebo nevidí vôbec). Ovláda bojové umenia.

Čo sa týka nejakých návratov, tak môžete určite očakávať – aspoň na jednu epizódu –záhadného Jonaha Hexa (Johnathon Schaech), s ktorým sme sa stretli v prvej sérii na Divokom Západe. Vrátiť by sa mal aj Leonard Snart (Wentworth Miller), aj napriek seriálovej smrti. Lenny sa nevráti k posádke Waveridera, ale pridá sa k Legion of Doom.

Druhá séria Legends of Tomorrow začne epizódou Out of Time 13.10.2016.

Zdroje: screenrant.com, arrow.wikia.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.