Legends of Tomorrow – novinky o 3. sérii

„Legendy“ si užívajú seriálovú prestávku o niečo dlhšie ako ostatní, nakoľko mali menej epizód ako ich seriáloví kolegovia. Čo ich čaká v tretej sérii?

Trailer na novú sériu

Popis traileru

Keď sa v meste objavia dinosaury, rozhodne sa niečo pokazilo. V tomto prípade je to čas. Legendy to vedia a majú čo naprávať. Možno preto Atom dáva na Mesiac americkú vlajku. V traileri vidíme aj varovanie nejakej pani, že sa blíži hrozba. Možno myslí Kuasu (viď. nižšie).

Nové postavy

Tala Ashe (Zari Adrianna Tomas/ Isis?) – „počítačová kúzelníčka“ z roku 2030, ktorá bude pravdepodobne stvárnením DC postavy ISIS. Zatiaľ však ide iba o dohad.

Billy Zane (P.T. Barnum) – herec v seriáli pobudne len jednu epizódu, no rozruch, ktorý je okolo neho má iný pôvod ako to, koho bude hrať (zakladateľa slávneho cirkusu). Zane a Victor Garber (profesor Martin Stein) spolu hrali vo filme Titanic.

B´wana Beast – jeho meno je v traileri spomenuté, mal by telepaticky ovládať zvieratá a zoskupovať ich.

Tracy Ifeachor (Kuasa) – je doteraz známa len ako záporáčka z animovaného seriálu Vixen. Keď už spomíname Vixen, no… Nastáva tu celkom kuriózna situácia. Jej stará mama by mala byť  Amaya. Inak povedané, Vixen, ktorú hrá Maisie Richardson-Sellers. Ak by bola záporáčka čo i len v jednej epizóde, rozhodne by bolo zaujímavé vidieť, ako sa ju snaží prevychovať jej stará mama. Avšak, nemusí byť záporáčkou, nakoľko jej komiksové začiatky sú svetlé – bola strážkyňou totemov.

 

A keď už je reč o totemoch, v seriáli už bol jeden chlapík, ktorému sa tieto magické vecičky páčili. Bol to Damien Darkh, záporák z minulej série. Nespomínam ho náhodou. Na SDCC bolo vyhlásené, že pravidelnou postavou tretej série bude Neal McDonough (Damien Darkh). Bolo to celkom veľké prekvapenie. On už v predchádzajúcej sérii potrápil Legendy a mysleli sme, že tým to skončilo. Opak je pravdou – vraj bude „desivejší ako kedykoľvek predtým“.

Arthur Darvill (Rip Hunter) a Wentworth Miller (Leonard Snart/ Captain Cold) sa taktiež vrátia, ale iba ako postavy, ktoré sa pravidelne vracajú. U Darvilla to je mierne prekvapenie. Síce Rip povedal, že ide od Legiend preč, ale presunutie jeho postavy na vedľajšiu koľaj je viac-menej prekvapivé (aj kvôli oficiálnemu popisu ďalšej série). Snart by sa mal vrátiť dokonca na Waverider, no je dosť pravdepodobné, že pôjde len o flashbacky, pretože jeho postava je v seriáli mŕtva. Svoj návrat do seriálu potvrdila aj Maisie Richardson-Sellers (Vixen), bližšie však jej účinkovanie objasnené nebolo.

Bolo by to veľmi jednoduché, aby sme dostali všetko ako na tanieri. Sú informácie, o ktorých môžeme špekulovať. Preto ak máte záujem, dobre si tento zoznam prečítajte a filozofujte. Podľa výkonného producenta bude mať kapitánka lode Sara vzťah s nejakou novou postavou.

Seriál Legends of Tomorrow sa vráti 10.októbra

Oficiálny popis seriálu:

Potom, ako porazili Eobarda Thawna a jeho diabolskú Légiu Skazy, Legendy čelia novej hrozbe, ktorú vytvorili svojím konaním. Tým, že navštívili moment, ktorého sa už raz zúčastnili, rozdrobili časovú os a vytvorili anachronizmy – rozptýlilo to ľudí, zvieratá a objekty naprieč časom!  Tím musí nájsť spôsob, ako vrátiť anachronizmy späť kam patria skôr, ako sa prúd času navždy rozpadne. Ale skôr ako sa Legendy vrátia do akcie, Rip Hunter a jeho novo vytvorená jednotka časových úradníkov spovedá ich metódy. Časoví úradníci sú noví šerifovia v meste a Legendy sú odvolané – kým Mick Rory nestretne jedného z nich na dovolenke v Arube. Vidia to ako príležitosť na pokračovanie svojho hrdinského cestovania časom a bez váhania sa snažia dať Legendy opäť dokopy.

Znovu sa stretávame s bilionárom Rayom Palmerom (Brandon Routh), nekonvenčným historikom-superhrdinom Nickom Heywoodom (Nick Zano) a profesorom Martinom Steinom (Victor Garber) s Jeffersonom „Jaxom“ Jacksonom (Franz Drameh), ktorí spolu tvoria metačloveka Firestorma. Keď sa spoja, Legendy spochybnia moc časových úradníkov nad časovou osou a trvajú na tom, že hoci sú ich metódy chaotické, existujú problémy, ktoré sú za právomocou časových úradníkov. Niektoré problémy môžu opraviť len Legendy.

zdroj:screenrant.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.