Light sa prvýkrát stretáva s Ryukom v novom klipe Death Notu

Premiéra Netflixáckeho Death Notu je už na dosah ruky, a tak spolu s trailermi sa snažia navnadiť aj útržkami z filmu vo forme klipov.Prvé ohlasy na live-action adaptáciu tejto legendárnej Japonskej mangy, resp. anime neboli dvakrát najpozitívnejšie, avšak s prvým oficiálnym trailerom sa situácia aspoň trocha upokojila. Teraz si už ľudia uvedomujú, že režisér Adam Wingard pripravuje svojsky podané a najmä veľmi odlišné spracovanie tohto príbehu, pričom prekopal veľa vecí(charakter postáv, štylizácia atď.) úplne od základov a ostal iba základný koncept celej tejto záležitosti.

No takým esom v rukáve stále ostáva Ryuk v podaní Willema Dafoeho, pri ktorom len najmenšie ukážky jeho postavy predstavovali aspoň malé svetlo pre zarytých fanúšikov Death Notu. A ináč tomu nie je ani pri tomto klipe, kde Willem Dafoe perfektne interpretuje Ryuka až na fakt, že povaha postavy bola taktiež trocha upravená pre zmeny ďalších podstatných postáv(viď.Light). A tým narážam najmä na totálnu nestrannosť Ryuka, ktorý Lighta ani náhodou nepotreboval nabádať so začatím používania Death Notu.

Film Death Note sa začne streamovať na službe Netflix 25.augusta 2017.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.