Light sa prvýkrát stretáva s Ryukom v novom klipe Death Notu

Premiéra Netflixáckeho Death Notu je už na dosah ruky, a tak spolu s trailermi sa snažia navnadiť aj útržkami z filmu vo forme klipov.Prvé ohlasy na live-action adaptáciu tejto legendárnej Japonskej mangy, resp. anime neboli dvakrát najpozitívnejšie, avšak s prvým oficiálnym trailerom sa situácia aspoň trocha upokojila. Teraz si už ľudia uvedomujú, že režisér Adam Wingard pripravuje svojsky podané a najmä veľmi odlišné spracovanie tohto príbehu, pričom prekopal veľa vecí(charakter postáv, štylizácia atď.) úplne od základov a ostal iba základný koncept celej tejto záležitosti.

No takým esom v rukáve stále ostáva Ryuk v podaní Willema Dafoeho, pri ktorom len najmenšie ukážky jeho postavy predstavovali aspoň malé svetlo pre zarytých fanúšikov Death Notu. A ináč tomu nie je ani pri tomto klipe, kde Willem Dafoe perfektne interpretuje Ryuka až na fakt, že povaha postavy bola taktiež trocha upravená pre zmeny ďalších podstatných postáv(viď.Light). A tým narážam najmä na totálnu nestrannosť Ryuka, ktorý Lighta ani náhodou nepotreboval nabádať so začatím používania Death Notu.

Film Death Note sa začne streamovať na službe Netflix 25.augusta 2017.

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Nick Fury a agentka Hillová sa ukážu vo filme Spider-Man: Far From Home

Prešli sme si niekoľkými rokmi, počas ktorých sa mohlo zdať, že dni Nicka Furyho sú …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.