Logan nemá potitulkovú scénu ale pred filmovú scénu

Aj keď po Loganovi nie je žiadna potitulková scéna, v niektorých kinách uvidíme predfilmovú scénu. Bohužiaľ na Slovensku ju neuvidíte preto vám prinášame jej detailný popis. A ak ešte nevymazali aj video.

 

Scéna je v podstate teaser na Deadpool 2. Vidíme v nej Wadea Wilsona ako sa chystá ísť do kina na Logana, keď v tom v diaľke zbadá prebiehajúci zločin “Not on my watch, motherfucker!”. Wade sa teda rozhodne prezliecť v telefónnej búdke za Deadpoola, popri prezliekaní hrá v pozadí soundtrack zo Supermana (1978) s Christopherom Reevom. Deadpool sa nestihne prezliecť včas a obeť zločinu zastrelia. Tak si k nej Deadpool ľahne, otvorí zmrzlinu a zažartuje, že mal radšej zavolať na tiesňovú linku.

Na telefónnej búdke je napísané “Nathan Summers Coming soon”, čo je civilné meno Cablea, ktorého uvidíme v Deadpool 2 a na stene si môžeme všimnúť plagát Firefly (seriál bol zrušený FOXom po prvej sérii, ďalšie zlé rozhodnutie FOXu). Na konci teaseru sa na krátko objaví opis novely “The Old Man and the Sea” (Starec a more) v Deadpoolovom štýle.

Logan je od štvrtku v našich kinách.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Komentár

  1. Avatar

    a este sa spekuluje ze zastreleny by mohol byt Uncle Ben 😛

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.