Luke Cage priberá ďalších štyroch hercov

Prípravy ďalšieho Marvelovského projektu v spolupráci s Netflixom sú v plnom prúde. Hlavného aktéra (Mike Colter) už nejakú dobu poznáme, Marvel však oficiálne potvrdil ďalšiu časť obsadenia.

Menovite ide o: Simone Missick, Theo Rossi, Frank Whaley a Rosario Dawson.

castingcage

Simone Missick (ľavý horný štvorček) si zahrá postavu známu ako Misty Knight, harlemskú policajnú detektívku ktorá bude pátrať po pravde okolo Luke-a Cage-a. „Uvedomujeme si že fanúšikova si dlhé roky želali vidieť postavu Misty Knight na obrazovkách, preto sme museli nájsť tú najlepšiu herečku ktorá by pasovala do tejto role. Simone nás zaujala svojou schopnosťou vierohodne zahrať tvrdú policajtku ženúcu sa za svojou misiou. “ povedal výkonný producent /vedúci Marvel TV Jeph Loeb.

Theo Rossi (pravý horný štvorček) stvárni postavu známu ako Shades, nemilosrdný zločinec z väzbami na Cage-ovu temnú minulosť. „Theo Rossi je ako švajčiarský vojnový nožík – je jedno pred čo ho postavíte, zo všetkým sa popasuje. Jeho stvárnenie Shades-a budete nenávistne milovať“ prezradil výkonný producent série a showrunner Cheo Hodari Coker.

Frank Whaley (ľavý dolný štvorček) sa nám v seriáli predstaví ako ostrieľaný detektív z New Yorského policajného okrsku, ktorý úzko spolupracuje z Misty Knihgt na jej prípade súvisiacom s Luke-om Cage-om. „Frank je skvelý proťajšok pre Misty a zároveň to je perfektný herec.“  povedal Cheo Hodari Coker.

Rosario Dawson (pravý dolný štvorček) ktorá svoj debut v Marvel Cinematic Universe ma úspešne za sebou, sa objavila v prvej sérií Daredevil kde stvárnila postavu menom Claire Temple. „Sme nadšený že Rosaria je v ďalšom našom televíznom programe. Jej výkon v roli Claire v Daredevilovi bol ohromujúci a my sa nevieme dočkať ako zažiari v seriali Luke Cage“ prezradil Jeph Loeb.

IntrOvert

IntrOvert
*Tvorivý tvor vytvorený s tvorivou potrebou tvoriť tvorivé*

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.