Luke Cage naberá nové postavy do 2.série!

Luke Cage má svoju sólovú premiéru na Netflixe už nejakú tú chvíľu za sebou, a tak reč prichádza na momentálne pripravovanú 2.sériu. Nové tváre, nové postavy a k tomu aj zaujímavé meno na režisérskom poste. Nové tváre v tomto prípade predstavujú Mustafa Shakir(The Night Of, The Deuce) a Gabrielle Dennis(Rosewood, Insecure). Shakir bol obsadený do role postavy Johna McIvera, prirodzeného vodcu, prekypujúceho charizmou. Sústreďuje sa na Harlem a pomstu. Pochopiteľne, ide o záporáka.

Dennis si zahrá postavu menom Tilda Johnson(možno ju skôr poznáte pod prezývkou Nightshade), ktorá je skvelou doktorkou s komplikovanou históriou v Harleme a aj napriek jej neustálej snahe, problémy si ju vždy nájdu. A taktiež ide o zápornú postavu. No zároveň sa nám naskytá veľmi zaujímavý fakt. V budúcoročnom Black Pantherovi hrá totožná postava, avšak jej predstaviteľkou je speváčka/herečka Nabiyah Be. Zrejme o tomto čase na seba Marvel Studios a Netflix už neberú taký veľký ohľad, keďže Marvel Studios sa veľmi nechystá prepájať to seriálové univerzum s filmovým, a tak sa Netflix zjavne nezaoberá s duplicitou postáv v jednom univerze.

Na adresu postáv a ich predstaviteľov sa vyjadril aj Jeph Leob(hlava Marvel TV):

Shakirova prítomnosť a sila nás zapálila už od prvého vzájomného stretnutia a Gabrielle prináša šarm a chytrosť do veľmi komplikovanej role. Obe osoby budú skvelým prídavkom do už tak úžasného obsadenia.

Ale to nie je všetko. Do režisérskej stoličky úvodnej epizódy 2.série sa usadila herečka/režisérka Lucy Liu, ktorú si môžete pamätať z finálneho súboju vo filme Kill Bill Volume 1 alebo po “novom” v odlišnom seriálovom podaní Sherlocka Holmesa – Elementary. A samozrejme, aj z Charlieho anjelov, ale na to si radšej nespomínajme. Každopádne, Lucy Liu má skúsenosti aj s réžiou už či niekoľkých epizód vyššie spomínaného seriálu Elementary alebo niekoľkých krátkych snímok. Liu je z tejto možnosti adekvátne natešená a spoluprácu s ňou si pochvaľujú Jeph Leob a aj showrunner/výkonný producent Cheo Hodari Coker. Tak uvidíme, čo z toho nakoniec bude.

2.séria seriálu Luke Cage má ustanovenú premiéru na rok 2018, avšak presný dátum ešte nebol zverejnený.

Zdroj: news.marvel.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.