Luke Cage naberá nové postavy do 2.série!

Luke Cage má svoju sólovú premiéru na Netflixe už nejakú tú chvíľu za sebou, a tak reč prichádza na momentálne pripravovanú 2.sériu. Nové tváre, nové postavy a k tomu aj zaujímavé meno na režisérskom poste. Nové tváre v tomto prípade predstavujú Mustafa Shakir(The Night Of, The Deuce) a Gabrielle Dennis(Rosewood, Insecure). Shakir bol obsadený do role postavy Johna McIvera, prirodzeného vodcu, prekypujúceho charizmou. Sústreďuje sa na Harlem a pomstu. Pochopiteľne, ide o záporáka.

Dennis si zahrá postavu menom Tilda Johnson(možno ju skôr poznáte pod prezývkou Nightshade), ktorá je skvelou doktorkou s komplikovanou históriou v Harleme a aj napriek jej neustálej snahe, problémy si ju vždy nájdu. A taktiež ide o zápornú postavu. No zároveň sa nám naskytá veľmi zaujímavý fakt. V budúcoročnom Black Pantherovi hrá totožná postava, avšak jej predstaviteľkou je speváčka/herečka Nabiyah Be. Zrejme o tomto čase na seba Marvel Studios a Netflix už neberú taký veľký ohľad, keďže Marvel Studios sa veľmi nechystá prepájať to seriálové univerzum s filmovým, a tak sa Netflix zjavne nezaoberá s duplicitou postáv v jednom univerze.

Na adresu postáv a ich predstaviteľov sa vyjadril aj Jeph Leob(hlava Marvel TV):

Shakirova prítomnosť a sila nás zapálila už od prvého vzájomného stretnutia a Gabrielle prináša šarm a chytrosť do veľmi komplikovanej role. Obe osoby budú skvelým prídavkom do už tak úžasného obsadenia.

Ale to nie je všetko. Do režisérskej stoličky úvodnej epizódy 2.série sa usadila herečka/režisérka Lucy Liu, ktorú si môžete pamätať z finálneho súboju vo filme Kill Bill Volume 1 alebo po „novom“ v odlišnom seriálovom podaní Sherlocka Holmesa – Elementary. A samozrejme, aj z Charlieho anjelov, ale na to si radšej nespomínajme. Každopádne, Lucy Liu má skúsenosti aj s réžiou už či niekoľkých epizód vyššie spomínaného seriálu Elementary alebo niekoľkých krátkych snímok. Liu je z tejto možnosti adekvátne natešená a spoluprácu s ňou si pochvaľujú Jeph Leob a aj showrunner/výkonný producent Cheo Hodari Coker. Tak uvidíme, čo z toho nakoniec bude.

2.séria seriálu Luke Cage má ustanovenú premiéru na rok 2018, avšak presný dátum ešte nebol zverejnený.

Zdroj: news.marvel.com

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Legends of Tomorrow – čo môžeme očakávať od 4. série?

Seriál Legends of Tomorrow má najdlhšiu prestávku zo všetkých superhrdinských seriálov televízie CW. Článok obsahuje …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.