Luke Cage opäť upozorňuje na svoju 2.sériu ďalším trailerom

O necelé 2 roky nato, čo Luke Cage predstavil svoj sólový seriál s nekonzistentnou odozvou sa opäť vracia. Bude to tentokrát lepšie alebo bude seriál aj naďalej upadať na príliš pomalom tempe? Pri prvej sérii boli trailery pomerne mätúce. Na mnoho vecí nás navnadili, nanešťastie, mnohé sa nedostavili v najlepšom svetle. No ukázalo sa aj niekoľko príjemných prekvapení(ako napr. soundtrack, ktorý bol štylizovaný viac jazzovo ako hip-hopovo), ktoré aj tak ani zďaleka nepomohli kolísavému tempu, nevyváženému pomeru akcie a dialógov a miestami priam absurdnému naťahovaniu deja. Ako na to všetko reaguje tento trailer?

Dá sa očakávať, že tempo sa nebude veľmi meniť, no súdiac z traileru aspoň akcia pribudne(teda ak sa kompletne nevyhádzali v ukážkach). Snáď najzaujímavejším aspektom traileru je jeho samotné podanie. Luke Cage je viac v úzadí a priestor dostáva budovanie “novej” a hlavne silnejšej zápornej postavy, Marriah Dillard, v podaní Alfre Woodardovej. A to je len dobré. Budovanie výrazných záporákov je viac ako dôležité a prostredníctvom tejto ukážky sme sa mohli presvedčiť, že Luke Cage bude bojovať s dvomi úhlavnými nepriateľmi na dvoch rozličných frontoch. Marriah Dillard, silné meno v rámci komunity Harlemu, schopná rozvrátiť verejnú mienku o Lukovi a JohnBushmasterMcIver, vyrovnaný oponent v oblasti fyzických súbojov, v podaní Mustafa Shakira. Koho “rany” budú mať väčší dopad na muža s nepriestrelnou kožou?

To sa dozvieme už 22.júna 2018, kedy sa 2.séria seriálu Luke Cage začína streamovať na Netflixe.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.