Má Aquaman potitulkovú scénu?

DC sa po viac ako roku znovu pripomína novým filmom, takže očakávania fanúšikov sú pomerne vysoké a čakajú vyššiu kvalitu, než tomu bolo v posledných rokoch a predovšetkým u snímky Justice League. DC narozdiel Marvelu nemajú zaužívanú tradíciu potitulkových scén, preto otázka “Nachádza sa v Aquamanovi potitulková scéna?” je na mieste.

Podľa správ z premietaní pre novinárov to vyzerá, tak že film má jednu potitulkovú scénu. Nachádza sa v strede titulkov, takže nemusíte čakať až do úplného konca filmu.

Režisérom filmu je James Wan, ktorého poznáme z filmov, ako Rýchlo a zbesilo 7 alebo Saw. Postavu Aquamana stvárnil Jason Momoa (Justice League, Barbar Conan) a ďalej vo filme uvidíme Amber Heard (Machete Kills, Zombieland), Nicole Kidman (Austrália, Batman Forever), Randalla Parka (Ant-Man and the Wasp, Interview) alebo Dolpha Lundgrena (Rocky IV). Film Aquaman uvidíme v kinách 13. decembra 2018 a pre členov služby Amazon Prime je film dostupný už 5 dní.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.