Má Captain Marvel potitulkovú scénu ?

V tomto momente každý fanúšik Marvelu vie, že po tom, ako sa objavia prvé titulky, film sa ešte neskončil. Štúdio Marvel nám predstavilo koncept potitulkových scén už v prvom Iron Manovi, keď sa Nick Fury objavil na úplnom konci filmu a položil tak základy pre film The Avengers. Odvtedy každý jeden film v Marvelovskom filmovom vesmíre obsahuje jednu alebo viacero scén po titulkoch.

Rozbor potitulkových scén Captain Marvel

 

Film Captain Marvel nie je výnimkou. Film obsahuje dve potitulkové scény, jednu po hlavných titulkoch a jednu úplne až na samotnom závere filmu. Dá sa očakávať, že scény prepoja postavu Captain Marvel s filmom Avengers: Endgame. O čom scény budú ešte nevieme, ale hneď ako si ich pozrieme vám prinesieme ich detailný rozbor. Aby vám náš rozbor neunikol pripojte sa k nám na Facebooku.

Film Captain Marvel zavíta do našich kín 7.marca 2019 uvidíme ho aj v IMAX verzii. O réžiu sa stará duo Anna Boden a Ryan Fleck (spolu režírovali filmy, ako Sugar a Half Nelson), pričom obaja sa podieľali aj na scenári spolu s ďalšími scenáristami. V hlavnej úlohe Brie Larson spolu so Samuelom L. Jacksonom ako Nick Fury, či Jude Law v úlohe Yon-Rogga. Vráti sa aj Djimon Honsou ako Korath po boku Leeho Pacea (Ronan) a mnohí ďalší.

Zdroj: bgr.com

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Komentár

  1. Avatar
    Požitkář

    Má dvě, s Avengers a s “kočkou”. Na první se vyplatí počkat, u druhé budete nadávat 😉

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.