Má Hellboy potitulkovú scénu?

Komiksové filmy sú známe tým, že svoje filmy obohacujú o potitulkové scény. Pokračuje Hellboy v tomto trende? Má potitulkovú scénu? Ak áno, koľko?

Dark Horse Comics má v pláne vytvoriť svoj vlastný filmový vesmír v prípade, že sa Hellboyovi podarí uspieť v kinách. Preto mysleli dopredu a vo svojom prvom filme zo zamýšľaného vesmíru, uviedli dve potitulkové scény. Jednu v strede titulkov a jednu na konci titulkov. O čom scény budú a ako bude vyzerať nový prípadný filmový vesmír si rozoberieme v ďalšom článku. Zatiaľ povieme len, oplatí sa počkať do konca filmu 🙂

Aby vám náš rozbor neunikol pripojte sa k nám na Facebooku.

Film Hellboy uvidíme v kinách od 11. apríla 2019, zahrá si ho herec David Harbour (Stranger Things), Milla Jovovich si zahrá hlavnú zápornú postavu Nimue the Blood Queen, Hellboyovi budú sekundovať Ian McShane ako Profesor Broom, Sasha Lane ako Alice Monghan a Daniel Dae Kim ako Ben Daimio. Na stranu Nimue sa postaví Penelope Mitchell ako Ganeida.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.