Má Shazam! potitulkovú scénu?

Film Shazam! predstavuje fanúšikom Billyho Batsona a jeho superhrdinské alter-ego, otázka je, má film potitulkovú scénu – a ak áno, koľko?

Vysvetlenie potitulkových scén.

Teraz, keď sa Shazam! dostáva do kín po celom svete, fanúšikovia sú zvedaví, či film má nejaké scény počas alebo po titulkoch. Shazam má dve potitulkové scény, jednu umiestnenú uprostred titulkov a druhú na samom konci filmu. O čom scény budú ešte nevieme, očakávame skôr vtipné scény ako upútavky na budúce filmy z DC filmového vesmíru. Hneď ako budeme vedieť viac o scénach, prinesieme vám ich detailný rozbor. Aby vám náš rozbor neunikol pripojte sa k nám na Facebooku.

Film režíruje David F. Sandberg, ktorý pracoval prevažne na hororových filmoch, ako Annabelle: Creation alebo Lights Out. V hlavnej roli uvidíme Zacharyho Leviho (Thor: The Dark World), ktorý stvárnil Shazama! vo filme. Ďalej sa nám predstaví Mark Strong (Kingsman: The Golden Circle), Djimon Hounsou (Strážcovia galaxie, Gladiátor) alebo Cooper Andrews (The Walking Dead). Film Shazam! má premiéru 4. apríla 2019 aj v IMAX verzii.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.