Má Spider-Man: Far From Home potitulkové scény?

Potitulkové scény, ktoré uvidíme v nadchádzajúcom filme Spider-Man: Far From Home, budú podstatné pre budúcnosť Marvel vesmíru, ako prezrádzajú viaceré zdroje. Fanúšikovia, ktorí boli sklamaní z toho, že vo filme Avengers: Endgame nevideli ani jednu potitulkovú scénu, budú po pokračovaní Spider-Mana nadšený, keďže Marvel na nič nečaká a vracia sa k svojim veľkým odhaleniam v týchto scénach. Marvel musí vyplniť prázdnotu po Iron-Manovi a toto je tá najväčšia šanca.

Koniec filmu Avengers: Endgame priniesol veľkú stratu pre Spider-Mana, keďže jeho mentor Iron-Man zomrel a nebude po nejakú dobu schopný veľkých hrdinstiev. Preto však Marvel priniesol do vesmíru Mysteria, aby pomohol Spider-Manovi opäť sa postaviť na nohy, avšak stále neviem, čo Mysterio predstavuje. Prichádza hrozba aj v podobe Elemetálov a ďalších oficiálne nepotvrdených záporákov ako napríklad Scorpion alebo Chameleon.

VIAC:  Čo obsahuje Spider-man: Extended Cut?

Najväčšou novinkou sú však rôzne dimenzie, ktoré vytvorili kamene nekonečna. A pravdepodobne sa na tieto dimenzie zamerajú aj dve potitulkové scény, ktoré podľa všetkého odhalia niečo veľké. Film Spider-Man: Far From Home má premiéru 3. júla.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Režisérka Wonder Woman 1984 odhaľuje úlohu Pedra Pascala

Dlho preberaná otázka, koho predstavuje stále narastajúca hviezda Pedro Pascal vo filme Wonder Woman 1984, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.