Má Spider-Man: Far From Home potitulkové scény?

Potitulkové scény, ktoré uvidíme v nadchádzajúcom filme Spider-Man: Far From Home, budú podstatné pre budúcnosť Marvel vesmíru, ako prezrádzajú viaceré zdroje. Fanúšikovia, ktorí boli sklamaní z toho, že vo filme Avengers: Endgame nevideli ani jednu potitulkovú scénu, budú po pokračovaní Spider-Mana nadšený, keďže Marvel na nič nečaká a vracia sa k svojim veľkým odhaleniam v týchto scénach. Marvel musí vyplniť prázdnotu po Iron-Manovi a toto je tá najväčšia šanca.

Koniec filmu Avengers: Endgame priniesol veľkú stratu pre Spider-Mana, keďže jeho mentor Iron-Man zomrel a nebude po nejakú dobu schopný veľkých hrdinstiev. Preto však Marvel priniesol do vesmíru Mysteria, aby pomohol Spider-Manovi opäť sa postaviť na nohy, avšak stále neviem, čo Mysterio predstavuje. Prichádza hrozba aj v podobe Elemetálov a ďalších oficiálne nepotvrdených záporákov ako napríklad Scorpion alebo Chameleon.

Najväčšou novinkou sú však rôzne dimenzie, ktoré vytvorili kamene nekonečna. A pravdepodobne sa na tieto dimenzie zamerajú aj dve potitulkové scény, ktoré podľa všetkého odhalia niečo veľké. Film Spider-Man: Far From Home má premiéru 3. júla.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.