Má Spiderman: Návrat domov potitulkovú scénu?

Tento týždeň zavíta do kín nový dielik puzzle z MCU – Spiderman: Návrat domov. Oplatí sa v kine posedieť dlhšie?

Spiderman: Návrat domov bol už odvysielaný pre kritikov a novinárov. Nebojte sa, tento článok neobsahuje žiadne spoilery (tie zatiaľ nikto z divákov neprezradil), iba odpoveď na otázku, či sa oplatí v kine počkať až na záver.

Podľa Brandona Davisa (redaktora comicbook.com) by ste mali v kine vydržať. Nový Spiderman má 2 potitulkové scény. Ich počet môže byť pre niekoho miernym sklamaním po predchádzajúcom filme od Marvelu -Strážcoch Galaxie, ktorí ich mali až 5. Čo je v dvoch potitulkových scénach filmu Spiderman: Návrat domov zatiaľ nevieme.

Oficiálny popis filmu Spiderman: Návrat domov (CINEMAX)
V očakávanom filme o obľúbenom marvelovskom superhrdinovi sa predstaví talentovaný Tom Holland ako Peter Parker snažiaci sa zosúladiť bežný stredoškolský život s povinnosťami superhrdinu. Po skúsenosti s Avengermi sa vracia domov k tete May a jeho mentorom sa stáva Tony Stark alias Iron Man. Na scéne sa však objaví nová hrozba, ktorá môže zničiť všetko, čo je Peterovi tak drahé…

Spiderman: Návrat domov sa do kín dostane tento týždeň – 6.7.2017.

Zdroj: comicbook.com

 

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.