Má Venom potitulkové scény?

Venom sa síce nenachádza v MCU, ale o to zaujímavejšia je otázka, či aj toto nové univerzum od Sony pokračuje v trende potitulkových scén. Bez akéhokoľvek väčšieho zdržovania skonštatujem, že Venom skutočne má potitulkové scény, a to hneď dve. Teda aj Sony pokračuje v tomto trende, no pokiaľ by ste čakali, že sa dočkáte nejakého “teasu” na crossover medzi týmto univerzom a MCU, tak ostanete sklamaní, no nateraz nebudem nič prezrádzať, keďže ich rozborom sa budeme zaoberať až v sobotu, kedy by už mnohí z nás mali mať návštevu kina za sebou.

Ešte by Vás mohlo zaujímať umiestnenie týchto scén. Prvá sa odohráva po prvej polovici záverečných tituliek(počas ktorých hrá Eminov song “Venom“) a je oveľa podstatnejšia ako tá druhá, keďže slúži ako priame naznačenie pokračovania, no to neznamená, že si nemáte počkať na tú druhú. Totižto tá druhá sa spustí onedlho nato, a tak nemusíte čakať do úplného záveru tituliek, akurát si počkáte na druhú scénu a môžete odísť. Žiadne záverečné podpichnutie vo forme tretej potitulkovej scény sa nekoná.

Zdroj: screenrant.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.