Má Venom potitulkové scény?

Venom sa síce nenachádza v MCU, ale o to zaujímavejšia je otázka, či aj toto nové univerzum od Sony pokračuje v trende potitulkových scén. Bez akéhokoľvek väčšieho zdržovania skonštatujem, že Venom skutočne má potitulkové scény, a to hneď dve. Teda aj Sony pokračuje v tomto trende, no pokiaľ by ste čakali, že sa dočkáte nejakého “teasu” na crossover medzi týmto univerzom a MCU, tak ostanete sklamaní, no nateraz nebudem nič prezrádzať, keďže ich rozborom sa budeme zaoberať až v sobotu, kedy by už mnohí z nás mali mať návštevu kina za sebou.

Ešte by Vás mohlo zaujímať umiestnenie týchto scén. Prvá sa odohráva po prvej polovici záverečných tituliek(počas ktorých hrá Eminov song “Venom“) a je oveľa podstatnejšia ako tá druhá, keďže slúži ako priame naznačenie pokračovania, no to neznamená, že si nemáte počkať na tú druhú. Totižto tá druhá sa spustí onedlho nato, a tak nemusíte čakať do úplného záveru tituliek, akurát si počkáte na druhú scénu a môžete odísť. Žiadne záverečné podpichnutie vo forme tretej potitulkovej scény sa nekoná.

Viac:  Aquaman prichádza s novými zábermi v Extended traileri

Zdroj: screenrant.com

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Sú vo filme Spider-Man Paralelné svety potitulkové scény?

Spider-Man: Into the Spider-Verse je najnovší film o Spider-Manovi, tento je trochu iný je totiž …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.