Má Venom potitulkové scény?

Venom sa síce nenachádza v MCU, ale o to zaujímavejšia je otázka, či aj toto nové univerzum od Sony pokračuje v trende potitulkových scén. Bez akéhokoľvek väčšieho zdržovania skonštatujem, že Venom skutočne má potitulkové scény, a to hneď dve. Teda aj Sony pokračuje v tomto trende, no pokiaľ by ste čakali, že sa dočkáte nejakého “teasu” na crossover medzi týmto univerzom a MCU, tak ostanete sklamaní, no nateraz nebudem nič prezrádzať, keďže ich rozborom sa budeme zaoberať až v sobotu, kedy by už mnohí z nás mali mať návštevu kina za sebou.

Ešte by Vás mohlo zaujímať umiestnenie týchto scén. Prvá sa odohráva po prvej polovici záverečných tituliek(počas ktorých hrá Eminov song “Venom“) a je oveľa podstatnejšia ako tá druhá, keďže slúži ako priame naznačenie pokračovania, no to neznamená, že si nemáte počkať na tú druhú. Totižto tá druhá sa spustí onedlho nato, a tak nemusíte čakať do úplného záveru tituliek, akurát si počkáte na druhú scénu a môžete odísť. Žiadne záverečné podpichnutie vo forme tretej potitulkovej scény sa nekoná.

Zdroj: screenrant.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.