Magazín PoP-Cult v druhej časti

Po troch týždňoch od premiéry prvej epizódy magazínu PoP-Cult prichádza pokračovanie. Aj volume 2 je rozdelený na dve časti. V prvej časti tím PoP-Cult vysvetľuje koncept Marvel Cinematic Universe a v druhej ponúka návod a recenziu na krátku kartovú hru Milostný dopis od vydavateľstva MindOK.

“Pozerať Iron Mana 1, 2 a 3 je síce super, ale existuje lepší návod.” Týmto slovami začína PoP-Cult: volume 2, v ktorom sa dozviete, v akej postupnosti je správne pozerať filmy v MCU. Dokonca aj to, ktoré časti seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. je potrebné pozrieť v nadväznosti na filmy.

PoP-Cult aj v druhej časti ponúka niečo tým, ktorí podľahli spoločenským hrám. Vo volume 2 prinášajú podrobný návod na hru Milostný dopis, krátku ukážku hrania tejto hry a recenziu. Hra je to jednoduchá a po tejto časti PoP-Cultu vystrieda Milostný dopis u mnohých obohrané Človeče, nehnevaj sa alebo Activity.

Nenechajte si ujsť ani druhú epizódu magazínu a pomaly sa začínajte tešiť na tretiu.

PoP-Cult

PoP-Cult
Webový magazín o komiksoch, filmoch, seriáloch, spoločenských hrách a mnohom ďalšom. Točíme o popkultúre.

Určite si prečítaj

Charles Burns – Génius, ktorý je možno predlohou pána Burnsa

S Charlesom Burnsom sa spája jedna zaujímavá konšpiračná teória (áno, aj my komiksoví fanúšikovia máme …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.