Marc Guggenheim sa zrejme preriekol!

Výkonný producent seriálu Arrow, Marc Guggenheim, prezradil okolnosti návratu Sladea Wilsona, ktorý je známy aj ako maskovaný bojovník Deathstroke, do seriálu Arrow. A zrejme sa preriekol!

Slade Wilson zohrával v prvých dvoch sériách Arrowa veľkú úlohu. V prvej bol Oliverovým kamarátom na ostrove, v druhej sa stal hlavným záporákom. Na konci druhej série ho Oliver zavrel do väzenia na Lian Yu a odvtedy sme ho videli príležitostne. Výkonní producenti neraz spomenuli, že je to preto, lebo „v DCEU sú s touto postavou iné plány“. Neskôr sme sa dozvedeli, že Deathstroke by mal byť záporákom vo filme „The Batman“, hrať by ho mal Joe Manganiello, a preto mal seriálový Deathstroke stopku.

Lenže po dlhej dobe sme Sladea Wilsona videli v seriáli opäť – vo finálovej epizóde 5.série, kde zohral celkom kľúčovú úlohu. Jeho návrat je potvrdený pre 6. sériu, mal by dostať viacej priestoru ako v posledných troch sériách. Deathstroke bude v dvoch epizódach hlavným centrom záujmu. Výkonný producent Guggenheim v rozhovore objasnil, prečo Deathstroke nebol v seriáli, ale teraz sa môže vrátiť do seriálového DC Universe.

„Bolo to vo funkcii – viete, DC kontroluje tieto postavy. Prešli sme si obdobím, kedy DC povedalo ‘Máme s Deathstrokeom plány, ktoré nezahŕňajú Arrowa’. To sa koncom tohto roka* zmenilo, vedeli sme, že pôjdeme na Lian Yu a musíme vidieť Sladea Wilsona. Tak som išiel do DC a povedal som: ‘Počúvajte, viem, že s ním máte plány a je to super, ale musíte nám ho dať, pretože nemôžeme ísť na Lian Yu a nevidieť Sladea Wilsona’. Časťou konverzácie bol fakt, že ho budeme potrebovať pre premiérový diel šiestej série, pretože bude to patriť k tomu a bolo by super povedať príbeh, kde bude centrom pozornosti Slade, lebo sme to nikdy predtým nespravili. Takže spravíme super dvojdielny príbeh (epizódy 5. a 6.) a flashbacky budú zo Sladeovej perspektívy. Vždy je to úžasné, keď je Manu Bennet súčasťou seriálu, no ale musíme operovať s tým, čo máme v požiadavkách od DC.  

*zrejme myslel seriálový rok

Žeby sa výkonný producent preriekol? „To sa koncom tohto roka zmenilo“ môže, ale nemusí znamenať, že vo filmovom DC svete nie je miesto pre Deathstrokea. Po turbulentnom úvode roka, kedy sa v plánoch filmu The Batman veľa zmenilo je možné, že sa mohol zmeniť aj plánovaný záporák, a tak sa Deathstroke môže vrátiť do seriálu Arrow. Alebo bude jeden filmový a jeden seriálový Deathstroke?

Čo myslíte, bude Deathstroke vo filme The Batman?

Zdroj: comicbook.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Rozbor prvého traileru k seriálu Loki

Loki je späť v prvom traileri k jeho novému seriálu na Disney+.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.