Mark Hammil prezradil: „The Killing Joke nebude pre deti.“

Ako už iste viete San Diego ComicCon sa začal včera. Okrem toho, že sa jedná o jeden z najväčších ComicConov na svete, ktorý každoročne prichádza s veľkou parádou, tento rok bude mať možno pár šťastlivcov vidieť po prvý krát film The Killing Joke. Ten je pomenovaný podľa komiksu s rovnakým názvom The Killing Joke z roku 1988 od tvorcov Alana Moore-a, Briana Bollanda a Johna Higginsa. Tento komiks patri ešte aj dnes medzi zberateľmi a fanúšikmi Batmana medzi to najlepšie čo kedy v spoločnosti DC Comics vyšlo.

Hlavná úloha v tomto filme, ako ste sa už mohli dovtípiť, bude patriť samotnému Jokerovi a kto by bol lepšia voľba na dabovanie tejto postavy ako sám Mark Hammil. Mark dlhé roky totiž postavu Jokera daboval pre seriál Batman: The Animated Series, dokonca nadaboval túto postavu aj v sérií hier Batman Arkham.

Mark Hammil sa minulý víkend zúčastnil na už 39. ročníku udalosti s názvom Star Wars Celebration, ktorá vzdáva hold všetkým jej fanúšikom, tvorcom a hercom. Mark mal ako jedna z hlavných hviezd na tejto udalosti takmer hodinový panel kde sa rozrozprával o samotnom filme The Killing Joke. Krátko a jasne povedal, že tento film nebude pre deti, a bude hodnotený rankom R. Okrem toho nedočkavcov tohto filmu navnadil krátkym monológom priamo z filmu, ktorý zakončil …. to si pozrite v krátkom videu.

Magnarok

Magnarok
Komiksy, hry a seriály to je moje. Komiksy som začal zbierať niekedy v roku 2012, kedy vyšlo prvé číslo UKK pre Slovensko. Neskôr som sa začal venovať investovaniu a hodnoteniu komiksov. Napriek týmto záľubám, vďaka ktorým ma moje okolie označuje za Geeka sa venujem aj bežným veciam, ktorým by sa mal mladý školou povinný človek zaoberať.

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.