Mark Strong si zahrá ďalšiu zápornú postavu v DC

Britský herec Mark Strong (Green Lantern, Kingsman, Kick Ass) sa nedávno nechal počuť, ako sa teší z jeho novej úlohy hlavného zloducha, Doktora Sivana (geniálny vedec a je jedným z úhlavných nepriateľov Kapitána Marvela/Shazama) v pripravovanom filme Shazam! zo sveta DC. Strong cíti, že má akúsi nedokončenú prácu v DC, po jeho účinkovaní vo filme Green Lantern z roku 2011, kde si zahral úlohu záporáka Sinestra.

Mark Strong ako Sinestro vo filme Green Lantern

Napriek posledným kritikám filmov, DC pokračuje s natáčaním filmu Shazam! pod vedením režiséra Davida F. Sandberga s pevným dátumom premiéry 5. apríl 2019. Zachary Levi, ktorý stvárni Shazama nedávno odcestoval do Toronta, kde začalo natáčanie. Ostatní herci sa pomaly pripájajú k natáčaniu, ako napríklad Faithe Herman, tá si zahrá kamarátku mladého Billyho Batsona. Na konci novembra minulého roka sa potvrdilo aj meno Marka Stronga, ktorý prezradil na Celebretaiment show v Londýne, prečo prijal túto úlohu a ako ho ovplyvnila jeho minulá spolupráca s DC:

Viac:  Po odložení sa Alita pripomína novým trailerom

„Hrám zlého bastarda, ktorý sa volá Doktor Sivana. Záporáci sú vždy najlepšie postavy na hranie, najviac zábavné. Bol som Sinestro v Green Lantern, o ktorom som si myslel, že je dobrý film, ale nedopadol tak, ako chceli, takže som cítil, že mám ešte niečo nedokončené vo svete DC. Hral som celkom zlú zápornú postavu a plánovala sa ešte zhoršiť v druhom filme, ale to sa nikdy nestalo. Myslím, že budem mať šancu spraviť to v Shazam!“

Zachary Levi ako Shazam (zatiaľ ide iba o fanart)

Počas inteview Strong spomína aj intenzívny tréning pre niektoré kaskadérske scény, ktoré nás čakajú vo filme. Taktiež spomína niektoré metódy, ako štúdio zachováva príbeh v tajnosti. Digitálne kópie scenára sú rozmazané, ak nie sú zobrazené do 20 sekúnd a na všetkom je vodotlač. Podľa komentárov StrongaLeviho, Shazam! vyzerá byť v budúcnosti silnou súčasťou sveta DC.

Viac:  Premiéra filmu Wonder Woman 1984 sa odkladá na rok 2020

Film Shazam! bude mať premiéru na budúci rok 4. apríla.

Zdroj: screenrant.com

Chochi

Chochi
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Sú vo filme Spider-Man Paralelné svety potitulkové scény?

Spider-Man: Into the Spider-Verse je najnovší film o Spider-Manovi, tento je trochu iný je totiž …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.