Legendárna kolekcia figúrok MARVEL

Spoločnosť Eaglemoss si pre nás v spolupráci s Marvelom znova pripravili zberateľskú kolekciu. Po tom, čo v minulých zbierkach ste mohli získavať komiksy, v tejto zbierke sa jedná o figúrky vašich obľúbených hrdinov zo sveta Marvelu, ale aj ich nepriateľov, plus komiksový zošit, kde sa môžete dozvedieť všetko o figúrke.

Figúrky budú vychádzať každé dva týždne. Ako prvá bude figúrka Spider-mana, ktorá je v akciovej cene len za 2,99€!

V akciovej cene bude tiež druhá figúrka Kapitána Ameriku, a to za 5,99€. Všetky nasledujúce figúrky budú za 8,99€.

Figúrky sú vysoké 9 cm, ručne maľované a z olova. Dodávajú sa v ochrannom obale a krabičke. Súčasťou každej figúrky je aj komiksový zošit, ktorý obsahuje 4 rubriky, a to:

VIAC:  Americkí prezidenti v superhrdinovských komiksoch

– Život a udalosti
– Klasické momenty
– Kto je kto
– Zo zákulisia

Život a udalosti opisujú životný príbeh danej postavy a uvádzajú najdôležitejšie udalosti ako sú pôvod, najväčšie súboje, ale aj veľké tragédie, a to všetko doplnené ilustráciami. Klasické momenty obsahujú dvojstranný plagát, ktorý zachytáva kľúčové momenty postavy. Niektoré sú formou interpretácie, iné vo forme obálky zo stránok komiksov. V oboch prípadoch vždy ide o zlomový moment, ktorý zmenil hrdinovi život. Kto je kto, tu sa dozviete o najbližších a milovaných danej postavy. Texty napísali najlepší autori Marvelu. V zákulisí sa podrobne dočítate, ako jednotlivé postavy vznikali.

Koho figúrka by nemala chýbať vo vašej zbierke?

Figúrky si môžete kúpiť v našom obľúbenom komiksovom shope JJkomiks.

VIAC:  Americkí prezidenti v superhrdinovských komiksoch

JJkomiks

JJkomiks
Sme zakladatelia komiksového eshopu www.jjkomiks.sk, baví nás všetko čo sa týka komiksov či už sú to filmy, seriály alebo samotné komiksy.

Určite si prečítaj

Charles Burns – Génius, ktorý je možno predlohou pána Burnsa

S Charlesom Burnsom sa spája jedna zaujímavá konšpiračná teória (áno, aj my komiksoví fanúšikovia máme …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.