Legendárna kolekcia figúrok MARVEL

Spoločnosť Eaglemoss si pre nás v spolupráci s Marvelom znova pripravili zberateľskú kolekciu. Po tom, čo v minulých zbierkach ste mohli získavať komiksy, v tejto zbierke sa jedná o figúrky vašich obľúbených hrdinov zo sveta Marvelu, ale aj ich nepriateľov, plus komiksový zošit, kde sa môžete dozvedieť všetko o figúrke.

Figúrky budú vychádzať každé dva týždne. Ako prvá bude figúrka Spider-mana, ktorá je v akciovej cene len za 2,99€!

V akciovej cene bude tiež druhá figúrka Kapitána Ameriku, a to za 5,99€. Všetky nasledujúce figúrky budú za 8,99€.

Figúrky sú vysoké 9 cm, ručne maľované a z olova. Dodávajú sa v ochrannom obale a krabičke. Súčasťou každej figúrky je aj komiksový zošit, ktorý obsahuje 4 rubriky, a to:

– Život a udalosti
– Klasické momenty
– Kto je kto
– Zo zákulisia

Život a udalosti opisujú životný príbeh danej postavy a uvádzajú najdôležitejšie udalosti ako sú pôvod, najväčšie súboje, ale aj veľké tragédie, a to všetko doplnené ilustráciami. Klasické momenty obsahujú dvojstranný plagát, ktorý zachytáva kľúčové momenty postavy. Niektoré sú formou interpretácie, iné vo forme obálky zo stránok komiksov. V oboch prípadoch vždy ide o zlomový moment, ktorý zmenil hrdinovi život. Kto je kto, tu sa dozviete o najbližších a milovaných danej postavy. Texty napísali najlepší autori Marvelu. V zákulisí sa podrobne dočítate, ako jednotlivé postavy vznikali.

Koho figúrka by nemala chýbať vo vašej zbierke?

Figúrky si môžete kúpiť v našom obľúbenom komiksovom shope JJkomiks.

JJkomiks

JJkomiks
Sme zakladatelia komiksového eshopu www.jjkomiks.sk, baví nás všetko čo sa týka komiksov či už sú to filmy, seriály alebo samotné komiksy.

Určite si prečítaj

Charles Burns – Génius, ktorý je možno predlohou pána Burnsa

S Charlesom Burnsom sa spája jedna zaujímavá konšpiračná teória (áno, aj my komiksoví fanúšikovia máme …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.